جریان انشعابی کودتاگران اصلاح طلب و فاشیسم به دنبال کسب اعتبار

  گروههای اپوزیسیون خارج از کشور اعلام کردند رویه ای که سران فتنه در داخل در پیش گرفته اند نتیجه ای مشخص در پیش رو ندارد .
 طیف مخالفین جمهوری اسلامی مرکب از سلطنت طلبان ، منافقین ، کمونیستها ، اصلاح طلبان فراری ، همجنس بازان ، ملی مذهبی ها ، رقاصه ها و سایر حامیان آقایان موسوی ، کروبی و ... نارضایتی خود را از اخبار مربوط به اختلافات داخلی سران فتنه اعلام داشته و ابراز امیدواری کرده اند که این نزاع های خانوادگی ؟!! جای خود را به اتحاد و تمرکز روی دشمن مشترک بدهد ، این جریانات ملحد و لائیک در تحلیل خود آورده اند :  تجمع همه ضدانقلابیون روی محور اصلاح طلبان نادان و احمق و تشنه قدرت ، برای ما که از همه راهها ناامید شده بودیم و حتی قدرتهای غربی هم به زانو درآمده بودند موجب اتحاد مبارکی شدکه هدف مقدسی چون براندازی رژیم را هدف قرار داد ، وبرای اولین بار در طول سی سال گذشته ، دیدگاه های مختلف مجال پیدا نمودند تا به یک حرف مشترک برسند و ما معتقدیم که مسیر صحیحی انتخاب وتدارک دیده شده بود ؟!!.
یاران وهمراهان گرامی ، اختلافات در میان سلایق امری بدیهی و کاملا طبیعی و لازمه رشد جنبش (فتنه) می باشد ،. ما قبول داریم که اشتباهات وحشتناکی در ترسیم استراتژی و متمرکز کردن جنبش در داخل بوقوع پیوسته است  ، ودیدگاه هایمان را هم بارها اعلام کرده ایم ، ولی الان وقت مقصر پیدا کردن وتسویه حساب نیست ، باید یکبار دیگر دست در دست یکدیگر از همان جایی آغاز کنیم که متوقف شده ایم.
در همین راستا یک منبع آگاه  گفت: اختلافات و جنگ های لفظی و کشمکش های درونی فتنه مدتها است که از پرده بیرون افتاده است و باوجودی که عواملی سعی داشته اند این اختلافات را مخفی نگه دارند ، ولی از آنجا که اختلافات این جمع نامیمون ریشه ای وبه اهداف مادی ودنیایی و در جهت تامین خواسته های اربابان خارجی بر می گردد از ریشه دارای تناقضات اساسی بوده و با گذشت زمان بر ملا گردیده است.
وی افزود: لذا قابل پیش بینی بود که تز میرحسین موسوی مبنی بر " حضورهمه وبا هر ایدئولوژی را در جنبش ( فتنه) را می پذیریم " در عمل وبعد از شکستهای سریالی وپشت سرهم به جایی رسیده است که هرکدام سعی دارند علت شکست وریزش نیروها و خالی شدن اطراف فتنه را به گردن دیگری بیاندازد ، گفته می شود  جریان انشعابی اصلاح طلبان با نفی کامل موسوی وفتنه سبز بدنبال کسب اعتبار مجدد می باشد ، لذا روزهای آینده آبستن حوادثی خواهد بود که سرنوشت این مزدوران را روشنتر خواهد نمود .

 واقعا اینها یا خود را به حماقت زده اند و یا ضدانقلاب آنها را برای پیشبرد اهداف شوم خود مانند حماری براحتی بدست آورده است که از اوج لجاجت و نادانی مانند دیوانه ای  شده اندکه بر روی شاخه ای از درخت که خود نشستنه اند آن را  اره و می برند.

این همه شور و شعف در بین کثیف ترین دشمنان این مردم مظلوم در اثر نادانی های این قوم ظالم که به اصطلاح خود را هم اهل شعور و سواد و علم می دانند واقعا موجب شرمساری ایرانیان غیور ی  شده است که این انسانهای وطن فروش و خائن را هموطن خود بدانند.

/ 1 نظر / 3 بازدید
پریسا

سلام دوست خوبم وبلاگتو دیدم موفق باشی منم یه مطلب گذاشتم که خییییییییییییییییییییییییلی قشنگه عمرا خونده باشی اگه خوشت نیومد توی نظرات بهم بگو ولی مطمئنم خوشت میاد