راه شناخت منافقان در حدیث پیامبر اکرم(ص)

پیامبر مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) می فرمایند:

سه چیز است که در هر کس باشد، منافق است؛ هرچند نماز بخواند و روزه بگیرد و خود را مسلمان بداند:

خیانت در امانت ، سخن دروغ و خلف وعده

آیا خون شهدا و میراث گرانبهای انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی امانت بزرگ حضرت امام خمینی (ره) و این ملت مظلوم نبود که عده ای با افکار مسموم و از روی هوا و هوس و قدرت طلبی و با تشویق و همراهی جنایتکاران بین المللی و غربی و ضدانقلاب از خدا بی خبر در صدد آسیب زدن به آن برآمدند؟

آیا بدون مدرک و دلیل با وجود هزاران ناظر پای صندوق های رای و نمایندگان کاندیداها و دهها هزار نفر از هئیت های اجرایی، بیان کذب تقلب در انتخابات جمله ای که بارها بارها در تمام انتخابات رسانه های صهیونیستی بر علیه این نظام تکرار می کردند، دروغی بزرگ و شرم آور  نبودکه دشمنان را ذوق زده و خوشحال کرد، و  موجب آشوب و غارت اموال مردم و اموال عمومی و کشته شدن تعدادی انسانهای بیگناه  وهتک حرمت به مقدسات اسلامی و انقلابی و...شد، عمل یک انسان مسلمان بود؟

آیا اظهار تبعیت از ولایت فقیه و قانون اساسی و اعتقاد به اسلام در سخنرانی های  قبل از انتخابات برای فریب و اغوای مردم و پشت پا زدن به همه گفته ها یک خلف وعده خطرناک نبود؟ و آیا ... بگذاریم و بگذریم که هر ستم و ظلمی در همین دنیا جزا داده خواهد شد و ذلت و خواری، رسوایی و حماقت در تصمیم گیریهای سران فتنه و حامیان ضدانقلابی آنان، نشان از همین مجازات های الهی دارد.

 

 

/ 2 نظر / 9 بازدید
الهام حسنی

یک روحانی بنابر یک روایتی می گفت فقط منافقان و ...با ولایت امیر المومنین علی علیه السلام دشمنی دارند. با سیری در احوال سران و کسانی که از ابتدای انقلاب با این نظام دشمنی کردند می توانیم این علائم و نشانه ها را ببینیم. باطبی و کیوان رفیعی از حامیان کودتای رنگی میر حسین و اصلاح طلبان سلطنت طلبان رجوی و ریگی هزاران تن از این قماش می باشند. البته سهم تعدادی از حامیان و فریب خوردگان را که در اثر کم اطلاعی در دام این دجالان روزگار گرفتار آمده اند را باید جدا دانست. مطلب خوبی بود پایدار باشی[گل]

عدالت مهمترین شعار حکومت است عدالت ایجاب میکند اجازه دهید طرف مقابل حرفش رابزند بعد شما نقد کنید نه اینکه ذهنیات خودتان رابه انها نسبت داده سپس محکوم به نفاق شان کنید نمونه اش فیلتر کردن سایتها.ضمنا یکی از مهمترین شعائر اسلام داشتن ادب است اما ظاهرا خودی ها استثنا هستند ومی توانندهرچه دلشان میخواهد بگویند.