پیرزن و شیرنارگیل

همسر کاندیدای متوهم انتخابات ٨٨ یک زندانی متهم به ارتباط با منافقین را الگوی زنان ایران در آینده خواند.
زهره کاظمی معروف به زهرا رهنورد که نقش مهمی در عمیق کردن توهمات همسرش در ماه های گذشته داشته با نگارش نامه ای خطاب به بهاره هدایت او را خلاصه همه قهرمانان زن جهان خواند.
رهنورد در نامه خود که سایت کلمه آن را منتشر کرده نوشته است: « وقتی صدایت را از پشت سیم های بی انتهای تلفن و زیرچشم کنجکاو زندانبانان شنیدم باور کردم که تمام قهرمانان زن در سراسر جهان در وجود تو زندگی می کنند.
و همچون گذشته زنان ایران بر خود می بالند که با الگویی چون تو، در تولد سحرگاه آزادی پیشتاز بوده اند.»!
رهنورد که معلوم نیست به نمایندگی از کدام دسته از زنان ایرانی سخن می گوید، در نامه خود هیچ اشاره ای به این موضوع نکرده است که فردی که او را به عنوان الگوی زنان ایران معرفی می کند دارای ارتباطات اثبات شده با منافقین و تروریست هایی بود که دستشان به خون صدها جوان ایران آلوده است و ملت ایران جنایات آنها و حمایت امثال موسوی و کروبی از آن جنایات و جنایتکاران را هرگز از یاد نخواهد برد.
گفته می شود اخیرا یکی از زندانیان زن که در آشوب های بعد از انتخابات بازداشت شده بود طی نامه ای خطاب به زهرا رهنورد نوشته است: دلم می خواهد شما را «مادر» خطاب کنم! ولی مادر من تمام زندگی خود را به پای من ریخت و از جان و جوانی خود برای آسایش دخترش مایه گذاشت. و هر وقت هم که صدای او را در ملاقات و یا در تماس تلفنی می شنوم از نذر و نیاز و دعا و نماز برای آزادی من خبر می دهد. شما، اما، من و امثال من را برای ارضای حس سیری ناپذیر مطرح بودن خود می خواهید. مادر رهنورد! اگر واقعا نگران سرنوشت من هستی لااقل به نشانه این نگرانی، از آرایش غلیظ که با سن و سال بالای شما مناسبتی هم ندارد، چشم پوشی کن تا همه بدانند به خاطر زندانی بودن من حال و حوصله ای برایت نمانده است! جوانی را برای جوان ها بگذار! راستی صبحانه امروز چطور بود؟ آیا کیهان راست می گوید که بدون «شیرنارگیل» صبحانه نمی خوری؟

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سایت بالاترین که تحت مدیریت منوشه امیر از اسرائیل اداره می شود، با ذوق زدگی اعلام کرد که «حصر مهندس موسوی شکسته شده و تعدادی از فعالان سیاسی اصلاح طلب موفق به ملاقات با وی شدند»! بالاترین در ادامه خبر خود ادعا کرد که شکسته شدن این حصر موسوی در نتیجه اعتراض هواداران جنبش سبز!! بوده است! و با استناد به تاثیر اعتراض آنان خطاب به آنها نوشت؛ اگر حضور شما در خیابان ها خطرناک است، اعتراض به رژیم از طریق سایت ها و وبلاگ ها که خطری ندارد!
در همین حال یکی از کاربران سایت بالاترین در نظر ارائه شده ذیل خبر مزبور نوشت؛ آقای منوشه امیر! «شما با خیال راحت در تل آویو نشسته ای و برای ما نسخه می پیچی و امریه صادر می کنی؟» این پیام فقط چند دقیقه روی سایت یاد شده دوام آورد و گردانندگان بالاترین که ظاهرا متوجه مفهوم آن نشده بودند پس از چند دقیقه این پیام را حذف کردند.
و اما، در حالی که سایت های حامی سران فتنه از شکسته شدن حصر موسوی خبر می دهند و آن را نشانه تاثیر اعتراض هواداران می دانند، سایت کلمه وابسته به میرحسین موسوی، خبر ممانعت از ملاقات همسران شهید همت و شهید باکری با میرحسین موسوی را در صدر اخبار خود قرار داد و نوشت: «خانواده شهید همت و شهید باکری که در پی دید و بازدیدهای همه ساله به دیدار میرحسین موسوی رفته بودند با ممانعت شدید نهادهای امنیتی روبه رو شدند. آنها پس از معطلی طولانی مجبور به بازگشت شدند.»
گفتنی است یک سایت ضدانقلابی وابسته به سلطنت طلبان با نقل دو خبر متناقض فوق نوشت «فریب این بازی ها را نخورید!نیروهای امنیتی ایران از خانه موسوی به عنوان یک تله برای شناسایی افراد فعال اپوزیسیون استفاده می کنند» و در توضیح نظر خود افزوده است«باید باور کنیم که دیگر از موسوی و کروبی و خاتمی کاری ساخته نیست ولی رژیم جمهوری اسلامی با آن که می تواند آنها را بازداشت کند، دست به این کار نمی زند و ترجیح می دهد از موجودیت ناکارآمد آنها نیز حداکثر بهره را ببرد و توسط آنها، مخالفان خود را شناسایی کند»!  

 

/ 0 نظر / 3 بازدید