14 دلیل برای محاکمه سران فتنه و حامیان ‌آنان

اعضای تشکل‌های مردم نهاد‌ با تجمع در مقابل دادسرای عمومی و انقلاب تهران ضمن اعلام حمایت خود از رئیس قوه قضائیه، خواستار خواستار دستگیری و محاکمه سران فتنه شدند.
به گزارش فارس، جمعی از اعضای تشکل‌های مردم نهاد با عنوان "ستاد مردمی دفاع از حقوق ملت ایران " صبح امروز چهارشنبه با تجمع در مقابل دادسرای عمومی و انقلاب تهران ضمن اعلام حمایت قاطع خود از آیت‌الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه، خواستار برخورد جدی و قاطع این قوه با سران و ‌محاکمه آنان شدند.
این جمعیت ابتدا در مقابل پارک شهر تجمع کردند و پلاکاردهایی با مضامین «سران فتنه باید محاکمه گردند»، «حمایت قاطع خود را از ریاست محترم قوه قضائیه اعلام می‌داریم»، «قاطعانه خواستار توجه جدی به مطالبات مردمی در قالب ارسال طومارهای یک میلیون امضا هستیم»، «مردم حجت را تمام کردند؛ حالا نوبت قوه قضائیه است»، «شکایت و دادخواست بیش از یک میلیون شهروند ایرانی از سران فتنه چه شد؟»، ‌«نتیجه ارسال یک میلیون امضای درخواست‌کنندگان محاکمه سران فتنه به کجا انجامید؟»، «‌از اقدامات رئیس محترم قوه قضائیه در برخورد با عناصر تروریست تقدیر و تشکر می‌شود»‌ و «حامی تروریست‌ها اعدام باید گردد» در دست داشتند.
تجمع‌کنندگان سپس با سردادن شعارهایی از جمله «مرگ بر منافق»، « مرگ بر فتنه‌گر»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر مزدور آمریکایی»، «ای قوه قضایی،‌ اقتدار اقتدار»، «ای قوه قضائیه حمایتت می‌کنیم»‌‌ و ... به سمت دادسرای عمومی و انقلاب تهران حرکت و تجمع خود را در مقابل این دادسرا ادامه دادند.
این افراد شعارهای دیگری از جمله «مزدور آمریکایی ننگ به نیرنگتان»، «فتنه‌گر منافق اعدام باید گردد»، « موسوی، بی‌بی‌سی؛ عامل انگلیسی»، «مرگ بر سه ابلیس؛ آمریکا، اسرائیل و انگلیس»،‌ «مرگ بر حامی تروریست»، « ای حامی تروریسم مرگت باد مرگت باد» و ... سردادند و خواستار توجه جدی قوه قضاییه به مطالبات مردم و دستگیری و محاکمه قاطع سران فتنه شدند.
تجمع‌کنندگان همچنین از دادستان تهران خواستند که یا ‌شخصاً در میان تجمع‌کنندگان حاضر شوند و پاسخگوی مطالبات مردمی باشد و یا نماینده خود را بفرستد که البته نه دادستان و نه نماینده‌ای از طرف وی در این تجمع حاضر نشدند.

١۴ دلیل برای دستگیری و محاکمه سران، زمینه‌سازان‌ و حامیان ‌‌فتنه
اعضای تشکل‌های مردم نهاد که در مقابل دادستانی تهران جمع کرده بودند، با طرح ١۴ دلیل خواستار دستگیری و محاکمه سران، زمینه‌سازان، حامیان و عاملان جریان فتنه شدند.
در پایان تجمع‌ اعضای تشکل‌های مردم نهاد با عنوان "ستاد مردمی دفاع از حقوق ملت ایران " ‌در مقابل دادسرای عمومی و انقلاب تهران، بیانیه‌‌ تجمع کنندگان قرائت شد‌ که متن کامل آن به شرح ذیل است:
ریاست محترم قوه قضائیه حضرت آیت‌الله آملی لاریجانی زید عزه
سلام علیکم
همانگونه که حضرتعالی در همایش ثبت و اسناد کشور فرمودید، فتنه‌گران که خود بزرگترین مجرمان این کشور بودند، با ادعای بزرگ دروغی مثل تقلب در انتخابات خواستند جریان انتخابات را عوض کنند و با حمایت دشمنان این کشور، جرم‌های بزرگی مرتکب شدند.
ولی با وجود ارسال طومارهای شکایت بیش از یک میلیون شهروند سراسر ایران اسلامی از سران فتنه در تاریخ ١٩ / ١١ / ٨٨ به آن قوه محترم، تاکنون اقدامی صورت نگرفته‌ لذا:
ما مردم مسلمان و همیشه در صحنه شهرستان‌های مختلف کشور با استناد به اصول متعدد قانون اساسی، قانون مجازات اسلامی و دیگر قوانین جاری ایران اسلامی از آن مقام محترم مجدانه شناسایی و مجازات سران، زمینه‌سازان، حامیان و عاملان جریان فتنه از جمله میرحسین موسوی، محمد خاتمی، مهدی کروبی، فائزه هاشمی رفسنجانی،‌ مهدی هاشمی و ... را که زمینه حضور و گستاخی دشمنان کمین کرده و فرصت‌طلب انقلاب اسلامی را فراهم نموده‌اند، به دلایل گوناگون از جمله موارد ذیل خواهان و خواستاریم:
١- هتک حرمت ساحت مقدس قرآن کریم (آتش زدن و پاره کردن کلام الهی)
٢- هتک حرمت ساحت مقدس حضرت سیدالشهدا (ع) در روز عاشورا سال 1388
٣- آتش زدن مسجد و خانه خدا (مسجد لولاگر)
۴- هتک حرمت بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی
۵- ضربه زدن به چهره نظام اسلامی در عرصه بین‌المللی و جهانی
۶- تخریب و غارت اموال عمومی و بیت‌المال مسلمین
٧- ایجاد ناامنی و آشوب در کشور خصوصا در تهران
٨- اختلال و مزاحمت در کسب و کار و زندگی مردم و ضربه زدن به اقتصاد کشور
٩- تضعیف نظام اسلامی و زیر سؤال بردن اقتدار آن
١٠- بر هم زدن آرامش محیط‌های علمی و آموزشی در دانشگاه‌ها
١١- ایجاد جو رعب ووحشت برای کودکان و زنان با ارتکاب اعمال ددمنشانه
١٢- ریختن خون انسان‌های مظلوم و بی‌گناه
١٣- ایراد اتهامات واهی گوناگون علیه نظام جمهوری اسلامی بدون ارائه هر گونه سند و مدرک
١۴- دادن بهانه به دست کسانی که دشمنی و ضدیت آنها سابقه‌ای دیرینه علیه ملت ایران دارد و هزاران دلیل و بینه دیگر که حدیث مفصلی است از مظلومیت ملت ایران.

/ 1 نظر / 4 بازدید
ایرانی آزاد

این نفهم هارو بدون دلیل هم می شه اعدام کرد چون خودشون هم بی دلیل ریختند تو خیا بون .موشک جواب موشک.