سران کثیف فتنه سیاه این بار در خانه خاتمی

چهره های ارشد جریان اصلاحات و جریان فتنه سیاه شب گذشته در منزل سید محمد خاتمی دورهم گرد آمدند.
این گردهمایی که به بهانه برگزاری هیات؟!! به شکل کاملا محفلی برگزار شده بود،پس از پایان مراسم شاهد گفت و گو های طولانی میان حاضرین بود.
گفته می شود در این مراسم که از ساعت ٢٠ شب گذشته آغاز شد،میرحسین موسوی ،مهدی کروبی، برادران انصاری،شیخ یوسف صانعی،جمیله کدیور،شیخ قدرت علیخانی،هادی غفاری،مرعشی،موسوی لاری،نوروزی،قنبری،هاشمی و...در مراسم مزبور حضور داشته و به بررسی شرایط سیاسی کشور پرداخته اند.

هر بار که این شیاطین دور هم جمع می شوند جز اندیشه شر و شرارت و دد منشی علیه امت مظلوم اسلامی، چیز دیگر ی ازآنان صادر نمی شود.

"خدایا جامعه مسلمین را از شر ستمگران و منافقان و دجالان روبه صفت محافظت فرما"

/ 1 نظر / 2 بازدید
حمید رضا احمد آبادی بسیجی دهان گشاد

با سلام عزیزان من این چیز تازه ای نیست در زمان پیامبر اسلام هم کسانی بودند که نمک به زخم پیامبر می گذاشتند والان نیز به جانشین پیامبر اسلام حضرت آیت الله امام خامنه ای می گذارند آنها برای پیشرفت اسلام قدم برنمی دارد آنها می خواهند این اسلام را سرنگون کنند اینها می خواهند مردم ایران را آوره کنند واین را بدانید اگر مردم ایران آوره کشورهای همسایه شوند آن روز با ید فاتح دین ومردم را باید خواند این ملت نیاید ساکت بنشینند وباید این روباه سفتان را از میان بردارند .ما احتیاج به یک مالک اشتر ویک عمارویاسر دیگر می خواهم.