توصیه خواندنی سیا به سران فتنه

یک سایت ضدانقلابی از فتنه گرانی چون موسوی و کروبی خواست به جای تناقض و تاکتیک یکی به نعل و یکی به میخ، تکلیف خود را با قانون اساسی و خط امام مشخص کنند چرا که طبق قانون اساسی و خط امام، آنها باید از ولایت فقیه تبعیت می کرده اند و نکرده اند.
گویانیوز نوشت: آنچه از ظاهر امر پیداست دعوای حاکمیت و اصلاح طلبان بر سر اجرای قانون اساسی است. اما قانون اساسی متاثر از جایگاه ولایت فقیه است و می توان گفت بازگشت به قانون اساسی، از منظری دیگر، بازگشت به دامان ولایت مطلقه فقیه و التزام عملی به آن می باشد که همان هدف حاکمیت و همان مفهومی است که در مرامنامه جبهه مشارکت به عنوان یک حزب خط امامی آمده است.
این سایت نزدیک به سازمان سیا با تاکید بر اینکه ولایت مطلقه فقیه از مبانی اندیشه سیاسی امام خمینی و قانون اساسی است اضافه می کند: آقای خمینی در نامه مورخ ١۶/٢/١٣۶۶خطاب به آقای خامنه ای می گوید «حکومت که شعبه ای از ولایت مطلقه رسول الله (ص) است یکی از احکام اولیه اسلام و مقدم بر تمام احکام فرعیه حتی نماز و روزه و حج است...». آقای کروبی به عنوان عضو شورای بازنگری، بعد از بازنگری قانون اساسی گفت «اگرچه رهبر، ولی امر و مافوق قانون است ولی با تغییراتی که صورت گرفت اختیارات جدید به رهبری داده شده است». از موارد دیگر قابل ذکر، می توان به گفته های آقای یوسف صانعی در یکی از سخنرانی هایش اشاره کرد؛ در آنجایی که می گوید: «من به عنوان یک مساله شرعی می گویم که تخلف از نظر آیت الله خامنه ای خروج از ولایت الله و ورود به ولایت شیطان است».
گویانیوز می نویسد: با این اوصاف نمی توان حکومت دینی را متهم به نقض قانون اساسی و انحراف از خط امام کرد چرا که عمل حکومت بر طبق شرع، خط امام و قانون اساسی است. اکنون یا جناح اصلاح طلب (وکسانی چون آقایان موسوی و کروبی و خاتمی) از قانون اساسی موجود عبور کرده که در این صورت باید تمام الزامات، تبعات و عواقب آن را بپذیرد و یا قانون اساسی را قبول داشته و کماکان معتقد به حکومت دینی بوده و اصلاحات مد نظر خود را در همین چارچوب می داند که در این صورت نیز باید تمام الزامات و پیامدهای آن را قبول داشته باشد. اگر خارج از حاشیه ها و ادبیات معمول به سخنان به نعل و به میخ روسای جمهور قبلی و برخی اصلاح طلبان دقیق شویم، شائبه اخیر تقویت خواهد شد. بنابراین با لحاظ شناخت و تجربه کافی آنها از ساختار و ماهیت نظام ولایت فقیه، نوع قول و فعل آنها متناقض، خارج از دایره صداقت، وارونه نمایی و قلب واقعیت هاست. واقعیت را می توان انکار کرد اما نمی توان پنهان و دگرگون جلوه داد. با درنظر گرفتن نوع عمل، شجاعت و ایستادگی آقایان کروبی و موسوی و اعلام مواضع و بیانیه های آنها و دگرگونی این مواضع با گذشت زمان و همچنین برخی اشارات این دو در مورد وحی منزل نبودن قانون اساسی، حساب آنها را باید از بقیه اصلاح طلبان و سیاسیونی که مصداق گفته های متناقض می باشند، جدا کرد. بنابراین اگر براساس قرائن و شواهد چنین باشد و کروبی و موسوی به این رسیده باشند، اصرار بر «اجرای بدون تنازل قانون اساسی ولو به صورت تاکتیکی و به خاطر درنظر گرفتن برخی ملاحظات و یا براساس هر محاسبه و استدلال دیگری نه تنها به آنها کمکی نخواهد کرد بلکه در شرایط حساس کنونی برای جنبش سبز نیز نتیجه مثبتی دربر نخواهد داشت و حتی موجب تضعیف آن نیز خواهد شد، همچنان که بعید به نظر می رسد از هزینه های مبارزه هم بکاهد. کما اینکه علیرغم اصرار آقایان بر التزام به قانون اساسی، انقلاب و خط امام، اتهام «منافقان جدید» نیز بر لیست اتهامات قبلی آنها افزوده شده است. وقت آن رسیده است که آقای کروبی و موسوی و اصلاح طلبان در جهت عمل به مسئولیت خطیری که متوجه آنهاست، فارغ از هرگونه عافیت طلبی، مصلحت اندیشی و محافظه کاری، بصورت شفاف موضع خود را در قبال ولایت فقیه، حکومت دینی و جدایی نهاد دین از دولت اعلام نمایند. چرا که تقلیل و تنزل مسئله و مبارزه فعلی به دعوا بر سر «اجرای بدون تنازل قانون اساسی» نشانی اشتباه دادن است.

اعتراف صریح زهرا رهنورد به ائتلاف با منافقین و بهایی ها

همسر یکی از بازیگران فتنه حضور عناصر ضد دین و لائیک در فتنه سبز را تأیید کرد.
زهرا رهنورد که خود به بهانه ادعای فمینیستی با برخی از این عناصر مرتبط است در گفت وگو با سایت جرس تأیید کرد عناصر لائیک و ضد انقلاب در جریان متبوع وی حضور دارند.
جرس از وی پرسید «شما بارها تأکید کرده اید متکثر بودن جنبش را نقطه قوت آن می دانید. سوال این است که فصل مشترک میان گروه های مختلف اصلاح طلب و جنبش داخل کشور با برخی گروه های اپوزیسیون دیگری که باوری به چهارچوب های نظام و قانون اساسی و حتی دین ندارند، درکجاست؟» رهنورد در پاسخ گفت: در این شکی نیست که تکثر و تنوع مهمترین شاخصه جنبش سبز است. در دل جنبش از آدم های صددرصد مذهبی وجود دارد تا کسانی که به لحاظ اعتقادات مذهبی ضعیف و یا حتی لائیک هستند. با صداقت جور درنمی آید که حضور این افراد در جنبش سبز را انکار کرد. اما کف خواسته های همه نیروها و چهره های متفاوت با جنبش، آزادی، دموکراسی و احترام به حقوق شهروندی است. با واقعیت جنبش هم جور درنمی آید که همه را وادار کنیم که مثل هم فکر کنند.]![
وی توضیح نداد که «سقف» خواسته های مشترک آنها با جریان های ضد دین و ضد قانون اساسی کدام است؟ وی از طریق شبکه بی بی سی یکی از آغازکنندگان پروژه آمریکایی - انگلیسی القای تقلب در انتخابات بود.
اذعان رهنورد به همراهی جریان های لائیک و معارض با قانون اساسی و دین در حالی است که موسوی در طول حوادث یک سال گذشته خود یکی از مهره های جریان های ضد انقلاب در زمینه قانون شکنی، برپایی آشوب، حمایت از تروریست ها و محاربین، و حرمت شکنی علنی علیه قانون اساسی، انقلاب اسلامی، حضرت امام و عاشورای حسینی بود.

چراغ «سبز» به رژیم صهیونیستی برای مزدوری در مذاکرات سازش

یکی از عناصر ضدانقلاب فراری و مرتبط با فتنه سبز اعلام کرد جمهوری اسلامی باعث عقیم شدن همه مذاکرات سازش بر سر فلسطین طی ٣٠سال گذشته بود و بدون چاره اندیشی برای نفوذ ایران، مذاکرات واشنگتن هم به سرنوشت مشابه گرفتار خواهد شد.
«محمدرضا- ش» که در پاریس اقامت دارد در یکی از سایت های وابسته به اپوزیسیون می نویسد: نقش تاریخی جمهوری اسلامی در ایجاد مانع بر سر مذاکرات صلح خاورمیانه بی بدیل است. نقش ایران از دهه 80 میلادی به این سو غلیظ تر شده و یکی از اثرگذارترین نقش ها را در عقیم نمودن رشته ای از مذاکرات نظیر مادرید، اسلو، کمپ دیوید، آناپولیس و... ایفا کرده است. مهمترین معضل در این عرصه جمهوری اسلامی است.
وی اضافه می کند: اگرچه هیلاری کلینتون وزیر خارجه ایالات متحده صراحتا اعلام کرد شروع مذاکرات هیچ ارتباطی با سیاست های آتی دولت اوباما علیه تهران ندارد، اما بعید می نماید پس از سالها تجربه و آزمون و در پی آن آموختن، طرف های درگیر مذاکرات، بدون درک ماهیت اصلی معضلات از جمله نقش منطقه آتی تهران و تلاش در جهت دریافت یک راه حل برای مرتفع نمودن چنین موا نعی، حاضر شده باشند گردهمایی دیگری را تجربه کنند.
ادامه روند مذاکرات بی نتیجه یا همان مسیر معیوب مذاکره برای مذاکره، جز اتلاف انرژی سیاسی در مسیری مبهم و مهمتر از کف دادن فرصت های تاریخی، پیامدی نخواهد داشت و پیمودن چنین مسیری منطقا جز خلق هزینه های ریز و درشت سیاسی در اشل های مختلف برای همه طرف های ذینفع، ماحصلی در بر نخواهد داشت.
یادآور می شود رژیم صهیونیستی و آمریکا با درک این واقعیت که تمام نقشه های آنها برای بلعیدن خاورمیانه، با وجود ایران قدرتمند راه به جایی نخواهد برد، روی فتنه سبز و جریان نفاق جدید سرمایه گذاری کردند به نحوی که اوباما اعلام کرد از اقدامات این جریان در جریان اعتراضات خیابانی هیجان زده شده و زبان به تحسین می گشاید. شیمون پرز هم اعلام کرد اپوزیسیون سبز به نیابت از اسرائیل با جمهوری اسلامی می جنگد.
آشوبگران در روز قدس سال گذشته به نفع رژیم صهیونیستی و علیه ملت مظلوم فلسطین و لبنان شعار داده بودند.

 

/ 1 نظر / 3 بازدید
مرد آبادانی

ای آبادان پر بلا! گلهای پرپرت کو؟ یاران رهبرت کو؟ http://abadanman.persianblog.ir/ http://abadanman.webphoto.ir/