قبرستان

گفت: مگر هیلاری کلینتون وزیر خارجه آمریکا نگفته بود تنها راه مقابله آمریکا با ایران، حمایت همه جانبه از اصلاح طلبان و سران فتنه است؟
گفتم: بر منکرش لعنت! رادیو آمریکا و شبکه CNN و فاکس نیوز این گفته خانم کلینتون را منعکس کرده بودند.
گفت: ولی دیروز، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا ادعا کرد که هیلاری کلینتون چنین اظهارنظری نکرده است!
گفتم: خب! ظاهراً به خانم هیلاری کلینتون یادآوری کرده اند که سران فتنه مدتهاست مرده اند و خود آمریکایی ها نیز به آن اعتراف کرده بودند.
گفت: چه عرض کنم؟!
گفتم: یارو به دوستش که چند سال از او بی خبر بود رسید و ضمن احوالپرسی به او گفت؛ راستی! حال پدرت چطور است؟ دوستش با تعجب گفت؛ مگر یادت رفته که پدرم سال گذشته مرد و خودت هم در مراسم ختم او شرکت کرده بودی؟ و یارو وقتی فهمید خیط کاشته گفت؛ آره! منظورم این بود که مرحوم پدرت هنوز در همان قبرستان است؟!

---------------------------------------------------------------------------------------------

چند کلمه هم از همکار جرج سوروس
محمد خاتمی بی آنکه از همدستی و آمریت خود در فتنه ٨٨ ابراز پشیمانی کند، از نظام خواست به اغتشاشگران و آشوب طلبان آزادی عمل بیشتری بدهد!
خاتمی در دیدار با جمعی از دانشجویان دانشگاههای تهران در حالی که اصرار داشت، نام اغتشاش و برهم زدن امنیت ملی را «انتقاد» بگذارد، خطاب به دانشجویان گفت: «وظیفه شماست که نقد کنید، نقد قدرت کردن مهم است و نباید نقد حکومت هزینه داشته باشد. اگر انتقادتان هزینه داشت و موجب فشار و سختی برای شما شد نشانه آن است که کسانی در نظام انحراف ایجاد کرده اند». خاتمی در این باره چیزی نگفت که آیا همدستی با دشمن، خسارت زدن به جان و مال مردم بیگناه، دروغ بستن به نظام و متهم کردن آن به انواع تهمت هایی که به زودی معلوم شد هیچ کدام پایه و اساس نداشته هم از دید او انتقاد محسوب می شد یا باید نام آنها را چیز دیگری گذاشت.
خاتمی توضیح نداد که در ملاقات های متعدد با جرج سوروس، صهیونیست نشاندار و حامی جریانات برانداز در کشورهای مخالف آمریکا چه گذشته است؟و چرا در جریان فتنه دقیقاً از فرمول دیکته شده سوروس و مایکل لدین پیروی کرده است؟!

sardargom سردرگم

/ 0 نظر / 3 بازدید