آمریکا و غرب دشمن اسلام و ایران

آمریکا کشوری است که خود بزرگترین خطر برای صلح و امنیت جهانی است و هر لحظه که اززمان می گذرد خون بسیاری از مظلومان در یمن ، غزه، عراق، سوریه، افغانستان، پاکستان بر زمین می ریزد و بر تعداد شهدا افزوده میشود. تیغ بر دست زنگی مست و دنیا نظاره گراین تعدی جهالت مدرن آمریکا و غرب . این وحشی ها خود بمب هسته ای می سازند  و ذخیره می کنند و بر سر مردم دنیا می ریزند و آنگاه بدنبال راستی آزمایی کشوری هستند که هیچگاه کوچکترین اقدامی برای ساخت سلاح هسته ای نداشته است . مردم این سرزمین هیچگاه ددمنشی غرب و آمریکا را در ایران فراموش نخواهند کرد نه در قبل از انقلاب و نه در بعد از انقلاب اسلامی. فقط ایران اسلامی در 8 سال دفاع مقدس بیش از 200000 نفر شهید و دهها هزار جانباز برای دین و استقلال کشور تقدیم انقلاب کرد. حمایت ازضدا نقلاب و منافقین و شهادت 17000 نفر از بهترین عزیزان این مملکت هم گوشه ای دیگر از جنایات این خونخواران و جانوران وحشی است. حمله به هواپیمای مسافربری ، کودتا ، حمله به طبس وتحریمهای  ظالمانه، به غارت بردن اموال مردم این سرزمین نیز بخشی کوچک از این دشمنی سران صهیونیستی آمریکا و غرب علیه مردم ایران است. البته این دشمنی ها با بهانه های مختلف همچنان ادامه خواهد داشت.

خداوند متعال در قرآن کریم در مورد خواسته های پی در پی و بهانه گیری های زیاد از حد مسیحیان و یهودیان در مورد مسلمانان اینگونه می فرماید:

وَلَن تَرْضَى عَنکَ الْیَهُودُ وَلاَ النَّصَارَى حَتَّى تَتَّبِعَ مِلَّتَهُمْ قُلْ إِنَّ هُدَى اللّهِ هُوَ الْهُدَى وَلَئِنِ اتَّبَعْتَ أَهْوَاءهُم بَعْدَ الَّذِی جَاءکَ مِنَ الْعِلْمِ مَا لَکَ مِنَ اللّهِ مِن وَلِیٍّ وَلاَ نَصِیرٍ
ترجمه: و هرگز یهودیان و مسیحیان از تو راضى نمى‏شوند مگر آنکه از کیش آنان پیروى کنى بگو در حقیقت تنها هدایت‏خداست که هدایت [واقعى] است و چنانچه پس از آن علمى که تو را حاصل شد باز از هوسهاى آنان پیروى کنى در برابر خدا سرور و یاورى نخواهى داشت .
همچنین در سوره بقره آیه 217 خداوند می فرماید: وَلاَ یَزَالُونَ یُقَاتِلُونَکُمْ حَتَّىَ یَرُدُّوکُمْ عَن دِینِکُمْ
ترجمه: و آنان پیوسته با شما مى‏جنگند تا اگر بتوانند شما را از دینتان برگردانند.

 مقام معظم رهبری در جمع کارکنان و فرماندهان نیروی هوایی فرمودند:

 دشمنیِ آمریکا با جمهوری اسلامی از روز اوّل شروع شد؛ این را جوانها بدانند. هرچه توانستند انجام دادند؛ یعنی واقعا هیچ کاری که یک دولتی مثل آمریکا بتواند با یک ملّتی، با یک کشوری بکند از لحاظ نظامی، از لحاظ اقتصادی، از لحاظ امنیتی، از لحاظ ارتباطات فرهنگی وجود ندارد که نکرده باشد؛ هر کاری توانسته‌اند تا امروز انجام داده‌اند. دشمنیِ آنها با «انقلاب» بود و هست؛ دشمنیِ آنها با مردمی است که این انقلاب را پذیرفته‌اند و قبول کرده‌اند. این غلط است که بعضی این‌جور وانمود کنند که دشمنیِ آمریکا و رژیم مستکبر با اشخاص است - با امام دشمن بودند یا امروز با علی خامنه‌ای دشمنند - این‌جور نیست؛ دشمنیِ آنها با اصل این مفهوم است، با اصل این حرکت است، با اصل این جهت‌گیریِ توأم با ایستادگی و استقلال‌طلبی و عزّت‌طلبی است و با ملّتی که اینها را پذیرفته است و دارد عمل میکند.

/ 0 نظر / 26 بازدید