جنبش مشتی ممدلی ... تمام اتوماتیک، بی صندلی

مهدی کروبی درباره دعوت از ضدانقلاب برای اختلال در راهپیمایی ملی ٢٢بهمن گفت: ما به شرکت در راهپیمایی رسمی سالگرد انقلاب فرا می خوانیم اما دیگر تصمیم نمی گیریم که راهپیمایان چه رویکردی داشته باشند و چه بکنند.
نامزد ناکام انتخابات که با مجله صهیونیستی اشپیگل مصاحبه می کرد، درباره فحاشی آشوبگران علیه برخی شخصیت های نظام هم از خود سلب مسئولیت کرد و گفت: در هنگام تظاهرات گسترده مردمی با عقاید مختلف گرد هم می آیند، برخی درست و برخی هم انحرافی و غلط. بعضی مثل خود من دولت را به رسمیت نمی شناسیم اما ما در مورد شعارهای ضدنظام و شعارهایی که بهانه ای برای حمله به دست حکومت بدهد، احتیاط می کنیم(!)
وی توضیح نداد که چرا شعارهای انحرافی و غلط و ضدانقلابی در اجتماعات منسوب به وی و موسوی سر داده می شود و آیا می شود دعوت کننده تجمعات مذکور- با تاکید بر مخالف خوانی و قانون شکنی- بود اما از زیر بار مسئولیت نتایج و عواقب آن شانه خالی کرد؟!
کروبی در عین حال گفت: من و او در قالب شغل ها و مسئولیت های مختلف خدمت کرده ایم. اما موسوی سازمانی در پشت خود ندارد، من یک حزب سیاسی دارم. جنبش هم متشکل از طیف های مختلف، به طور مستقل عمل می کند؟!!!!

/ 0 نظر / 4 بازدید