بیانیه دهم چگونه رقم می خورد؟

 مهندس موسوی انقلابی دهه 60 و دارای تفکر خط امام و ولایت و پایبند به اصول و ارزش های انقلاب اسلامی در سال 88 بیانیه دهم خود را چگونه می دهد؟ آیا در بیانیه دهم ، میر حسین خواسته های توده های میلیونی را بر خواسته های شخصی خود و حزبی ترجیح می دهد؟ اکثریت کسانی که به او رای دادند بر اساس ذهنیتی که از او در گذشته و در دوران نخست وزیری ایشان از او سراغ داشتند به حمایت او پرداختند . البته تعدادی با برنامه ریزی قبلی و با توجه به نادیده گرفتن تمام اصول نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دست به آشوب و تخریب و قتل و غارت زدند که باید حساب آنها را از قاطبه فهیم ملت جدا کرد . برخی از همین آشوبگران کسانی بودند که اولا بعد از دستگیری مشخص شد که در انتخابات اصلا شرکت نکرده بودند و ثانیا با تحریک رسانه های صهیونیستی و گروهکهای معاند و ضدانقلاب برای ضربه زدن به نظام در این آشوب ها شرکت کرده بودند. دستگیری طیفی از عناصر منافقین و توده ایها و سلطنت طلب ها و نیز عوامل انگلیس و سرمایه گذاریهای سنگین دشمنان دیرینه مردم ایران ، به روشنی عمق این حادثه را روشن کرد.  در هر صورت با رفع تمام ابهامات انتخابات  و پاسخ های شفاف  مسئولان ذیربط ، قاطبه مردم صبور ما از میر حسین نخست وزیر دوران حضرت امام خمینی (ره) انتظار دارند به صفوفو آغوش ملت بازگردد ودر بیانیه دهم علیرغم فشار های موذیانه ورشکستگان سیاسی ، بدخواهان و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی در داخل و خارج از کشور، آنچه را که در راستای منافع انقلاب و نظام و کشور و مردم است را صادر و با طرد عناصر مسئله دار به این خط تفرقه پایان دهد. بدیهی است بذر و تخم نفاق و تفرقه را هر که کاشت مسلما آن که برداشت خواهد کرد جز دشمن نخواهد بود و همه در آن موقع خسران خواهند دید و تر و خشک باهم خواهد سوخت و پشیمانی دیگر سود نخواهد داشت. این بیانیه می تواند اینطور تنظیم و دل مردم ایران را شاد و دشمنان را مایوس سازد.

 بیانیه دهم میر حسین موسوی

ملت قهرمان ایران

روزهای پرهیجان و پر التهابی را در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پشت سر گذاشتیم که سرشار از خیرات و برکات برای همه ما ایرانیان گردید که البته دارای نقصانهایی نیز بود. اینجانب از همه کسانی که به پای صندوق ها آمدند و به بنده و یا سایر نامزذها رای دادند و حضور چشمگیر خود را به جهانیان نشان دادند متواضعانه و خاضعانه کمال ادب و تشکر دارم.

این خدمتگزار کوچک ملت با صراحت و شجاعت و شهامت اعلام می کنم این دوره از انتخابات را باید یکی از سالمترین ،تاریخی ترین و مهمترین عرصه حضور یکپارچه ملت بزرگ ایران دانست و این روز قطعا در تاریخ انقلاب ماندگار خواهد شد. حوادث و مسائلی که علیرغم هشدارهای دلسوزان این نظام پیش آمد موجب تلخ شدن شیرینی این حماسه تاریخی گردید که اینجانب به سهم خود از همه مردم بزرگوار ایران و رهبری عظیم الشان و بصیرو همچنین از درگاه خداوند متعال طلب عفو و بخشش می نمایم. متاسفانه جریانهای خاص حزبی و افرادی که در گذشته کارنامه ضعیفی از خدمت به ملت داشتند با جلب اعتماد و اطمینان و سوء استفاده از این شرایط ، با ارائه اطلاعات غلط  و ناصحیح موجب شدند که در موقعیتی هیجانی و التهابی تصمیم هایی بگیرم که در نهایت خسارات بسیاری را برای این ملت ستم کشیده از طاغوت و استکبار بدنبال داشته است. در این زمینه در موقعیت مناسب مسائل خود را با شما مردم عزیز در میان خواهم گذاشت. با پایان یافتن این دوره از انتخابات از همه ستادهای تبلیغاتی و حامیان بنده می خواهم ضمن آرامش، برادری، صمیمیت و همکاری با رئیس جمهور محترم و منتخب ،وحدت و یکپارچگی خود را حفظ نموده و همه درزیر سایه قانون اساسی و رهبری بزرگوار انقلاب اسلامی و توکل به خداوند متعال صفوف خود را از معاندان و دشمنان  ملت ایران جدا سازند . در این برهه حساس  از کشور که دشمنانمان، دندان برای نابودی ما تیز کرده اند همه موظفیم با هوشیاری و صفوفی فشرده توطئه های آنان را خنثی و با کمک یکدیگر ایرانی آباد و پیشرفته را بسازیم. در اینجا لازم است بیان دارم:

1-      این بیانیه آخرین بیانیه از سوی اینجانب بوده و انتشار هرگونه اطلاعیه، بیانیه و یا دعوت به هر نوع حرکت تفرقه افکنانه و تشنج آمیز و ضدیت با نظام مقدس جمهوری اسلامی و... با انتساب به من یا ستاد های تبلیغاتی را شدیدا تکذیب  می کنم. لذا از همگان خواستارم با هوشیاری مراقب تحرکات کسانی که می خواهند موجبات تضعیف نظام و انقلاب بشوند گردیده و عوامل مشکوک را به دستگاههای انتظامی و امنیتی معرفی نمایند.

2-      از نیروی انتظامی که همکاری صمیمانه ای با ستادهای تبلیغاتی بنده داشته و طی روزهای بعد از انتخابات با رشادت های خود سهم عظیمی در کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی داشتند، کمال تشکر را می نمایم و همچنین از نیروهای مردمی لازم است قدردانی نمایم که همچون سربازانی گمنام به یاری برادران خود در نیروی انتظامی شتافتند و در جهت حفظ و برقراری امنیت و برگشت آرامش به جامعه نقش بسزایی را ایفا نمودند.از خداوند برای شهداء طلب علو مقام و برای مجروحان این حادثه طلب شفا دارم.

3-      اینجانب مانند یک فرد و قطره ای کوچک از اقیانوس عظیم ملت و بدور از حب و بغض ها و جنجال های سیاسی بوجود آمده ، صحت و سلامت انتخابات را مورد تاکید قرار می دهم و گزارش و تایید شورای محترم نگهبان را حجت شرعی و قانونی دانسته  خود را ملتزم به آن می دانم .

4-      کشورهای غربی و آمریکا و اسرائیل بالاخص انگلیس پلید و سایر گروهکهای ضدانقلاب که دشمنی با ملت بزرگ ایران را همواره در سر می پرورانند و تنها پرونده ای قطور در مدت 30 سال بعد از انقلاب دارندرا مورد خطاب قرار داده و نصیحت می کنم که این مردم با اعتقاد و بذل جان و مال ، انقلاب خودشان را آبیاری کرده اند و با این توطئه ها و دخالت های گوناگون، نمی توانند مقابل حرکت عظیم و سیل آسا و ظلم ستیز این انقلاب را بگیرند . درجای خود بنشیند و دست از شرارت و جنایت در حق ملت ها بردارید.

5-      بنده اعتقاد دارم کارنامه همه دولت های پس از انقلاب درخشان بوده است و با توجه به شرایط های خاص سیاسی و اقتصادی و اجتماعی در ابعادی همراه با ضعف نیز بوده است . لذا پرداختن صرف به نقاط ضعف دولت ها و بدون بررسیهای علمی و همه جانبه و بر جسته سازی و بزرگ نمایی آن را بدور از عدل و انصاف می دانم.

6-      در قبال خسارتهای وارده به مردم عزیز و دستگاههای دولتی و اموال عمومی، آماده جبران و پاسخگویی می باشم.

در خاتمه از رهبری و کلیه مسئولین نظام ، وزارت کشور، شورای نگهبان که با صبر و حوصله و دقت فراوان، ونیزصدا وسیما و مطبوعات که بسترهای لازم را برای پیگیری اعتراضلت بنده از کانال های قانونی فراهم نمودند کمال تشکر را دارم.

موفق و سربلند باشید.

 

میرحسین موسوی

 

 

و مردم ایران انتظاراین نوع بیانیه های دلسوزانه رااز خادمین به ملت دارند نه بیانیه هایی که دشمن را جسور و به طمع اندازد که این خیانت و جنایتی بزرگ در حق همه ایرانیان است و در تاریخ این حوادث بخوبی ثبت خواهد شد.

والسلام علی من اتبع الهدی

/ 3 نظر / 7 بازدید
محمد

بابا، اين پير خرفت نميتونه حرف يوميشون بگه، شما فكر ميكنين بيانيه‌ها رو خودش مينويسه؟ مينويسن ميدن دستش ميگن امضا كن،‌ مثله خيلي چيزاي ديگه كه دادن دستش گفتن نيگا كن. همين. اين چرندياتو كه نبايد جدي گرفت. احتملاً‌ شب قبل از نامزد شدن تو انتخابات يه قرص اكس به جاي قرص خواب خورده و چون سنش يه خورده بيشتر از خيلي بالاست، تاحالا اثرش از بين نرفته و شايدم اصلاً نره.

فروزان

این میر حسین دیگه داره حال همه رو بهم میزنه. تا مملکت رو به نابودی نکشه ول نمیکنه. خدایا سپاس که این پیر خرفت رییس جمهور نشد.

ساسان توکل

میر حسین مرد دروغ و تزویر و ریا در تاریخ ایران ماندگارشد.