حکم تنفیذ رئیس جمهور توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی

                                    بسم الله الرحمن الرحیم
خداوند را سپاس که بار دیگر ایران را سرافراز و مردم هوشمند ما را به آفرینش حماسه ماندگار دیگری موفق ساخت. بیست ودوم خرداد یکهزار و سیصد و هشتاد و هشت، برگ زرینی شد از کتاب سرنوشت ایران که مردم ما سطر سطر آن را با همت والا و عزم استوار خود نگاشته و هشیاری و پایداری خود را به حراست از آن گماشته اند. حضور هشتاد و پنج درصدی در پای صندوقهای رای در انتخابات اخیر، نشانه ای آشکار است از احساس دلبستگی و غیرت و اهتمامی که این ملت کهن و پرافتخار، به دسترنج سی ساله خود می ورزد و امید و آرزوئی که به کمال و اعتلای آن و زدودن کاستی ها و کجی ها از آن در دل می پروراند.
این همه از رحمت و فضل خداوند حکیم و قدیر است که این بنده بیقدر و ناتوان و همه دلهای متذکر و خاشع، باید آن را قدر بشناسیم و جبهه شکر بر آستان منعم محبوب بسائیم.
رای قاطع و بی سابقه مردم به رئیس جمهور منتخب و محترم، رای به ویژگی هائی است که کارنامه چهارساله دولت نهم بدانها زینت یافته است و سمت و سوی گرایشهای اکثریت بی چون و چرای ملت را آشکار می سازد. این رای به گفتمان پربرکت و عزتمدار انقلاب اسلامی است؛ رای به استکبارستیزی و ایستادگی شجاعانه در برابر سلطه طلبان بین المللی است؛ رای به مبارزه با فقر و فساد و تبعیض و مبارزه با اشرافیگری است؛ رای به ساده زیستی و نزدیکی با مردم و غمگساری از ضعیفان و مستضعفان است؛ رای به کار و تلاش بی وقفه و خستگی ناپذیر است.
اینها بخشهای مهمی است از آنچه ملت ایران از منتخبان خود مطالبه می کند و هرگاه کسی را با این سمت و سو بشناسد، به او دل می بندد و با بهره گیری از موهبت آزادی که هدیه انقلاب اسلامی به این ملت است، او را بر کرسی مسئولیت و مدیریت می نشاند.
اینجانب در آستانه زادروز فرخنده نجات بخش بشریت، ولی اعظم خدا و امام صالحان حضرت حجه بن الحسن روحی فداه و عجل الله فرجه، این عید بزرگ را گرامی داشته و انتخاب جناب آقای دکتر محمود احمدی نژاد را در دهمین انتخابات ریاست جمهوری تبریک می گویم و به پیروی از ملت بزرگوار ایران، رای آنان را تنفیذ و این مرد شجاع و سختکوش و هوشمند را به ریاست جمهوری اسلامی ایران منصوب می کنم. و برای ایشان و همکارانشان توفیق خدمتگزاری به مردم؛ و تلاش در راه اعلاء کلمه اسلام؛ و اقدامات بزرگ و ماندگار و شایسته ملت و کشور عزیز؛ و حرکت کوشنده به سوی پیشرفت و عدالت، از خداوند متعال مسئلت می کنم . و بدیهی است که رای مردم و تنفیذ اینجانب تا هنگامی است که ایشان بر این صراط قویم پایدار باشند.
در پایان با تجلیل و تکریم نام و یاد امام بزرگوار و شهیدان عالی مقام که ملت ما موفقیتهای بزرگ خود را به آنان مدیون است، علو درجات و شمول رحمت الهی بر ارواح طیبه آنان را از خداوند متعال مسئلت می کنم.
                                                        والسلام علی عبادالله الصالحین
                                                                سید علی خامنه ای

/ 0 نظر / 4 بازدید