نقش پنهان خاتمی در شکایت فتنه گران از سربازان گمنام امام زمان (عج)

 اصلاح طلبان مخالف با اقدام گروه ٧ مبنی بر شکایت از سربازان گمنام امام زمان(عج)،اقدام این گروه را« اشتباه استراتژیک» خواندند.
پیش از این اخباری مبنی بر اعتراض و انتقاد شدید برخی اعضای تشکل های تعلیق شده سازمان مجاهدین انقلاب وحزب مشارکت منتشر گردید که در آن مخالفان این اقدام خطاب به محسن امین زاده ،عبدالله رمضان زاده،فیض الله عرب سرخی و محسن میردامادی گفته اند در حالی که هیچ نامی از شما در سخنرانی مورد اشاره نشده، شما در این میان چه می گوئید و چرا شکایت کرده ائید؟.
در همین راستا جدیدترین اخبار دریافتی حکایت از آن دارد که موج اعتراض های درونی دراین دو تشکل افزایش یافته است.
گفته می شود مخالفین اقدام این ٧ نفر خطاب به این افراد گفته اند،ما درجریان انتخابات ریاست جمهوری و در حوادث بعد از آن اشتباه استراتژیک کردیم و در مقابل نظام بدون هیچ دستاوری ایستادیم.الان هم با این شکایت بازهم اشتباه استراتژیکی کرده و ضمن تکرار اشتباه انتخابات به روی نظام چنگ کشیدیم.
همچنین شنیده شده این افراد خطاب به این افراد بویژه بهزاد نبوی و عرب سرخی تصریح کرده اند که آنان این بازی بی فایده و پرهزینه را با تحریک خاتمی انجام داده و آتش به خرمن نابوده شده اصلاح طلبان زده اند.

... ضرب المثلی است که می گویند اگر به مرده رو بدهند به ... حال حکایت این خیانتکاران به اسلام و امت اسلامی است که بجای قرار گرفتن بر روی صندلی متهم خود را مظلوم و مادر مرده نشان می دهند و مدعی و در پی فرار از مجازات . زهی خیال باطل

/ 1 نظر / 2 بازدید
کربلای 8

دم شما گرم امید امام زمان به ما نسل جوونه خدا قوت در پناه امام زمان