حوادث پس از انتخابات از پیش طراحی شده بود

عده ای، ظلم بزرگی را که پس از انتخابات به مردم و نظام اسلامی شد و هتک آبروی نظام در مقابل ملتها را نادیده می گیرند و مسئله کهریزک یا کوی دانشگاه را قضیه اصلی قلمداد می کنند اما این نگاه، خود یک ظلم آشکار است.
ایشان در تشریح مسئله اصلی پس از انتخابات افزودند: نظام اسلامی با پیشرفتهای متعدد سالهای اخیر، در مرحله ای عالی از امتیاز و آبروی منطقه ای و جهانی قرار داشت و مشارکت 85 درصدی و پرشکوه ملت بر این موقعیت می افزود اما ناگهان حرکتی برای نابود کردن این حادثه افتخارآمیز صورت گرفت که به اعتقاد من از قبل طراحی شده بود.
حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: من، پیشقراولان حوادث اخیر را به دست نشاندگی بیگانگان از جمله آمریکا و انگلیس متهم نمی کنم چرا که این موضوع برای من ثابت نشده است اما تردیدی وجود ندارد که این جریان، چه مسئولان و پیشقراولان آن بدانند و چه ندانند جریانی حساب شده بود. البته طراحان این جریان یقین نداشتند که طرح آنها اجرایی می شود اما تحرکات بعضی افراد پس از انتخابات، آنها را امیدوار کرد به گونه ای که طراحان اصلی با گسیل همه وسائل و امکانات رسانه ای و الکترونیکی خود به میدان، حضور خود و عواملشان را در صحنه تشدید کردند.
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به شکست این توطئه تأکید کردند: خوشبختانه دشمنان همچنان مسائل ایران را بد می فهمند و ملت ایران را نمی شناسند به همین علت در حوادث اخیر نیز از ملت تو دهنی و سیلی خوردند اما هنوز ناامید نیستند و ماجرا را رها نمی کنند.
رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر لزوم هوشیاری مردم به ویژه همه دانشجویانی که به اسلام، ایران و آینده خود علاقمندند، افزودند: طراحان حوادث اخیر، صحنه گردانانی دارند و صحنه گردانان دیگری نیز پیدا می کنند البته همه تحرکات و تحریکات آنان به فضل الهی، شکست خواهد خورد اما هوشیاری و بیداری آحاد مردم به ویژه جوانان ضرر و زیان اینگونه تحرکات و جریانها را کاهش می دهد.

فرازی از بیانات مقام عظمای ولایت نور چشم همه ملت ایران

حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار با دانشجویان و نخبگان ۴/۶/٨٨

/ 1 نظر / 3 بازدید
ایران

با سلام بر دوستداران ایرانمان به موج ما بپیوندید شکایت رسمی بر کارهای اقای موسوی لینک ادرس http://www.mojeghanoon.com ما عهد میبندیم تا این اقایان محاکمه نشوند و از عملکرد اشتباه شان دست بر ندارند میاستیم ....................به وبلاگهای ما سر بزنید و اطلاع رسانی نمایید.......................... دست نوشته های یک دانشجو http://amirihosain.blogfa.com ************ امت حزب ا... http://moh1979.blogfa.com ************ ایران حامی http://kashanhami.blogfa.com ************ به احترام راستگوهای اعظم!!! میرحسین و BBC و VOA، بپاخیزید!!! http://tanzesabz.blogfa.com ************ 22 خرداد 1388 http://22kh1388.blogfa.com ************ محمود دوست داریم؟؟ http://dolatyar110.blogfa.com ************************************************************ ایرانی میگویم اقای موسوی: راستی مگر این شما نبودید که می گفتید " همیشه اصل را در حفظ نظام می دانم" مگر این شما نبودید که می گفتید " رهبری محور وحدت ماست"؟؟ مگر این