مرد خاکستری فتنه گران را به باد انتقاد گرفت

مرد خاکستری اصلاحات که پیش ازاین به تصریح از مرگ جریان فتنه خبر داده بود،سیلی از انتقادات درونی را نثار لایه های مختلف این جریان کرده است.
به گزارش«جوان آنلاین»،مرد خاکستری اصلاحات درجلسات،گفتگو ها و پیغام های مختلفی نسبت به مواضع متعارض برخی سران فتنه انتقادات شدیدی داشته و تصریح کرده است،اختلافات عناصر این جریان چرا باید این چنین عریان در رسانه ها انعکاس داشته باشد.
وی انعکاس این اختلافات را نشانه «ضربه خوردن تشکیلات»،« نبود مدیریت و رهبری» و « نزاع قدرت و مواضع» در میان عناصر اصلی این جریان عنوان کرده و گفته است،حجم بالای اخبار موجود از اختلافات جریان سبز و اصلاحات که در رسانه ها انعکاس یافته نه تنها هواداران بلکه خود مارا هم سر در گم کرده است.
وی با بیان اینکه حتی در بیان مواضع نیز هماهنگی های لازم و خارج از چارچوب های توافق شده وجود دارد، تصریح کرده حتی برای ما هم بعضی مواقع مشتبه می شود که کدام مواضع مورد نظر بوده است،چون این موارد بدون هماهنگی انجام شده ازآسیب های زود رس آن هم غفلت شده است. .
مرد خاکستری اصلاحات همچنین با فراخوانی از سران ونخبگان فتنه خواسته است با برگزاری جلسات منظم ،هماهنگی و تشکیل اتاق هدایت از تفرق آراء و انتشار مواضع تائید نشده و مشکل ساز جلوگیری بعمل آورند .
شایان ذکر است عدم نبود استراتژی مشخص درجریان فتنه،نحله ها و نواهای مختلف،عدم صداقت و اعتماد درونی باعث شده که این جریان با ریزش شدید مواجه شده و سران آن برای جبران این مساله با اظهارات هیجانی،عصبی و متهمانه علیه یکدیگر بپردازند.

--------------------

این مرد خاکستری که بشدت تشنه قدرت و دیکتاتوری است ، در صدد ایجاد روحیه فاشیستی و تحجر در بین حامیان خود است و از هیچ عملی ابا ندارد . از التماس و گدایی از پادشاهان فاسد و قمار باز و مشروبخوار و جنایتکار عرب گرفته تا درخواست کمک های مختلف از جانیان غرب و وحشی  های که انسان و حیوان برایشان فرقی نمی کند و فقط به شکم و ... کار دارند. این ابله  همه را بیاد آن شیخ مرجع نما می اندازد که در اوائل انقلاب در سر رهبری انقلاب را می پروراند و با انجام کودتا و آشوب و بلوا در صدد اجرای نقشه شوم خود بود که خدا رسوایش کرد و بدرک واصل شد. این آقایان  که بیش از ١٠ سال نقشه های شیطانی می ریزند برای کسب قدرت و کشاندن کشور به دوران سیاه ستمشاهی و نوکری غرب ، باید بندانند که این آرزوی  شوم و شیطانی خود را به گور خواهند برد و این خواب پریشانی بیش نیست و در جهنمی که خود ساخته اند خواهند سوخت . تاریخ انقلاب این را بارها برای دشمنانش ثابت کرده است و ثابت خواهد کرد که خائنان انقلاب و ملت و کشور خوار و ذلیل و مانند کف روی آب هستند و با همه حمایت های غرب و ضدانقلاب و فاسدان کاری نمی توانند  انجام دهند و تنها عرض خود می برند و...

/ 0 نظر / 4 بازدید