وحشت اردوگاه فتنه را فرا گرفت

  پس از اعلام دستگاه قضایی مبنی برتکمیل و آماده شدن پرونده سران فتنه (موسوی ، کروبی وخاتمی ) و طرح عنقریب آن در محاکم قضایی ،  وحشت و سرگردانی سراسر اردوگاه  فتنه را فرا گرفت .
به گزارش سایت خبری تحلیلی "کلمه نیوز"تکاپو و تمسک عوامل پشتیبانی این جریان به مجامع ، محافل وموسسات به اصطلاح حقوق بشری و چاره جویی هایی برای وارد کردن فشار روانی به جمهوری اسلامی از جدیدترین اقدامات این گروه می باشد و برای اینکه بتوانند نظام  را از بازداشت و محاکمه منصرف نمایند ، خط برنامه مفصلی نیز به عنوان شانتاژ و فشار مضاعف تدارک دیده شده است . یرخی از مواردی که این جریان برای روحیه دهی به معدود هوادار خود در نظر گرفته به شرح زیر است:
- فراخوان اراذل و اوباش وخانواده معدومین و گروهکها به اعتراض در قالب الله اکبر (دوشنبه شب) و به شکل نوین یعنی از ساعت ١٠ الی ١١ شب !)
- تهدید نظام در فضای مجازی به اغتشاش آفرینی در هنگام بازگشایی دانشگاه ها
- برگزاری میتینگ وتجمع های حمایتی توسط عوامل خود اعم از منافقین و سلطنت طلبان و سایرگروهکهای ضد انقلاب در خارج از کشور .
-  وادار سازی چهره ها و بعضی از مسئولین کشور های متخاصم با ایران به موضع گیری و ایجاد فشا های روانی و سیاسی به ملت بزرگ ایران .
- برگزاری مصاحبه ها و شانتاژ رسانه ای در شبکه های ماهواره ای علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی
- ایجاد تحرک وملاقاتهای بیشتر برای سران فتنه 
- فضا سازی وشایعه پراکنی و  آلوده کردن جو جامعه .
- اقدامات تهاجمی با بیانیه وسخنرانی ویا مصاحبه هایی که ابتکار عمل را به فتنه بدهد .
در همین راستا یک منبع اگاه در گفت و گو با کلمه نیوز گفت:با وجودیکه سران فتنه در بازار گرمی هایشان اعلام می دارند که برای زندان آماده اند وترسی از بازداشت ندارند ، معذالک با توصیه خودشان ، سلسله اقداماتی را در پیش می گیرند و به نوعی زمین وزمان را به هم می دوزند تا از گرفتار شدن بدست عدالت بگریزند ، یکی از عوامل فتنه در تحلیلی در رابطه با بازداشت سران فتنه گفت ،" رژیم در برنامه ریزی خود ، زمانی را انتخاب کرده است که ما در بدترین وضعییت قرار داریم وقادر نخواهیم بود عکس العمل لازم را از خود بروز بدهیم .

/ 0 نظر / 2 بازدید