اصلاح طلبان را چگونه بشناسیم؟

 این سئوالی است که با توجه به حوادث اخیردر بعد از انتخابات در اذهان بسیاری از جوانان ، نوجوانان مشتاق  و علاقمند به انقلاب اسلامی ونظاام مقدس جمهوری اسلامی بوجود آمده است. براستی اصلاح طلبان کیستند و اهداف آنها چیست ؟ چرا تمام نیرنگ ها و توطئه های دشمنان در طول ٣٠ سال شباهت بسیاری با عملکرد این جریان دارد ؟

 - با توجه به شکست های پی در پی آمریکا و عوامل سر سپرده داخلی آنان مانند گروهکهای منافقین، فرقان، خلق مسلمان، فدائیان خلق، توده ایها و... در صحنه های مختلف اعم از کودتا و جنگ تحمیلی و ترور و انفجار و بلوا و اغتشاش های قومیتی، تحریم اقتصادی  در مقابل انقلاب عظیم انقلاب اسلامی ، آنها به این تصمیم رسیدند که طرح و توطئه خود را با ابزار فرهنگی و بوسیله احزاب مسئله داربا افکار التقاطی در داخل دنبال نمایند. سرمایه گذاری های میلیاردی دشمن از دهه ٧٠ با جذب افراد و سازماندهی آنان شروع شد. آنها با ظاهری فریبنده و شعارهای عوامفریبانه جریان خود را" اصلاح طلب" نامیدند. البته ناگفته پیداست در هر کشوری برای رسیدن به اهداف آرمانی باید با توجه به سیاست های آن کشور برای رسیدن به اهداف آرمانی و پیشرفت ، نسبت به اصلاح روش ها و قوانین و انتخاب بهترین راهها اقدام کرد. اما با به قدرت رسیدن این جریان مرموز در سال ٧۶ مردم متوجه شدند که این گروه بدنبال برگرداندن کشور به زیر یوغ آمریکا و کشورهای جنایتکار غربی و یا اصلاح کشور به سبک غربی هستند. هدف آنها نه اصلاح بلکه افساد در جامعه مسلمین است که مصداق های بیشماری را در طول سال ها گذشته از عناصر معلوم الحال این جماعت شاهد بودیم. بطور کلی و اجمالی این جریان مرموز را با مولفه ها و شاخصه های ذیل  میتوان شناخت :

١- خطوط فکری و برنامه های اصلی این جماعت نشات گرفته و دیکته شده از طرف کشورهای غربی بالاخص انگلیس و آمریکا و اسرائیل بوده که در اجرای برنامه های خود از وجود شخصیت های به ظاهر موجه و شاید ساده لوح که در گذشته مسئو لیت هایی در نظام جمهوری اسلامی هم داشته اند، در پیشبرد اهداف خود استفاده می کنند. این افراد با توجه به ویژگیهاو ضعف های شخصیتی  که دارند بهترین گزینه دشمنان می باشند.

٢- برای عوامفریبی تظاهر به اعتقاد به انقلاب اسلامی و نظام و قانون اساسی و ولایت میکنند اما در باطن و عمل هیچ اعتقادی به امام و انقلاب و ارزش های اسلام ناب محمدی (ص) نداشته و ندارند.

٣- با ایجاد شبهات فکری، سیاسی و اعتقادی و دینی و قومیتی در صدد هستند پایه های ایمانی مردم را نسبت به اسلام و انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سست نمایند.

۴- با شیوه های مختلف و ایجاد جو مسموم رسانه ای در صدد هستند برای رسانه های بیگانه خوراک تبلیغی فراهم نمایند . بی اعتمادی و دلسردی در مردم نسبت به مسئولان و خدمتگزاران نظام و انتقادهای مخرب از جمله شیوه های این فرقه مرموز می باشد.

۵- تفرقه و اختلاف بهترین بستر رسیدن به اهداف این جماعت است که آنان در فرصت های مختلف از این شیوه خصمانه علیه ملت استفاده می کنند. تفرقه بین قومیتها، مذهب و ملیت ها از جمله اقدامات آنان است.

۶- این جماعت با همه جریان هایی که به نوعی با اسلام و انقلاب و امام و نظام عداوت و دشمنی دارند دست دوستی دارند و منافقین و فداییان خلق و سلطنت طلب و فرقان و توده ای برای انها هیچ فرقی ندارد و این گروهکها نیزبرای انجام اقدامات جنایتکاران و خیانتکارانه خود  آنان را بهترین بسترمی دانند.

٧- رسانه های ضد انقلاب و بیگانه در رسانه های خود بشدت از این فرقه حمایت می کنند ومیلیون ها دلار و کمک های خارجی توسط تشکیلاتی چون سوروس و... برای خوش رقصی های آنان اعطا می شود.

٨- تلاش بی وفقه در جهت ترویج فضای گناه و بی بند وباری وافزایش منکرات در جامعه از دیگر شیوه های این فرقه ضاله می باشد.

٩- بدنام کردن و بی اعتماد نمودن مردم به کسوت و لباس مقدس روحانیان که از پایه گذاران و عوامل پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی می باشنداز روش هایی است که در سال های اخیراز این راه آسیب های  بسیاری به جامعه وارد نمودند.

١٠ – شایعه پراکنی و نشر اکاذیب و دروغ پردازی در جامعه  برای تشویش افکار عمومی ازدیگر روش های این طیف می باشد.

١١- بطور مستمر در روند پیشرفت و عمران و آبادانی کشور و بر هم زدن فضای کسب علم و تحصیل در دانشگاهها  تلاش می کنند و ناامنی فرهنگی و اقتصادی و اجتماعی از جمله اهداف آنهاست.

١٢- در برابر زیاده خواهیها و ظلم و ستم وارعاب دشمنان کاملا خود باخته و تسلیم هستند.

١٣- این فرقه با باندهای زر و زور و تزویر رابطه ای تنگاتنگ دارند و برای به قدرت رسیدن از هیچ اقدامی ابا ندارند. داشتن زندگی اشرافیگری و تجملاتی و بیگانه بودن از مشکلات معیشتی آحاد مردم از خصائص آنهاست.

 

در خاتمه و در یک جمله می توان گفت :

جریان موسوم به اصلاح طلب، همان ادامه جریان منافقین و فداییان خلق والقاعده و طالبان  برای مبارزه با اسلام ناب محمدی (ص) است که با خواست خداوند متعال و ایمان و همت میلیونها مردم عاشق اسلام و ولایت در ایران ، این توطئه نیز ماننددیگر فتنه ها شکست خورده و انشا الله در استمرارانقلاب اسلامی، پرچم این نهضت بدست امام زمان (عج) سپرده خواهد شد.  آمین یا رب العالمین

برگرفته از وبلاگ : http://majma76.persianblog.ir/

/ 0 نظر / 5 بازدید