بازخوانی ساده پرونده کودتای سیاه اصلاح طالبان

  گام اول : هماهنگی دول و رسانه های غربی  و بنیادهای راه اندازی کودتا های رنگی با عوامل کودتا و اصلاح طلبان مانند خاتمی ، موسوی، حجاریان ،اکبر گاف، مهاجرانی، کدیور، مخملباف و سروش و...  قبل از انتخابات

گام دوم : عوامفریبی و دروغگویی موسوی مبنیب بر اعتقاد به اسلام و انقلاب و ولایت فقیه و قانون برای کسب رای از مردم ( مانند ترفند بنی صدر ملعون)

گام سوم : سازماندهی مخالفان و معاندان اسلام و انقلاب و کسانی که رای به موسوی خواهند داد.

گام چهارم : شکست کاندیدا های اصلاح طلبان و اعلام تقلب در انتخابات بدون هیچگونه سند و مراجعه به قانون و کشاندن مردم به خیابانهاو ایجاد آشوب ( مرحله نفی و مقابله با قانون برای ایجاد هرج و مرج و پاشاندن بذر اختلاف و چند دستگی در مردم و مسئولان .

گام پنجم : مخالفت با رکن با عظمت انقلاب یعنی رهبری و ولایت فقیه پس از سخنرانی ایشان در نماز جمعه.

گام ششم: بیانیه سازی و ادامه تحرکات وقیحانه خیابانی و آتش زدن مسجد و حمله به پایگاه بسیج و تخریب اموال عمومی و کشتن هموطنان برای مظلوم نمایی و رسیدن به اهداف شوم خود.

گام هفتم :  مقابله با حضرت امام خمینی (ره) و آرمانهای والای انقلاب اسلامی و سر دادن شعارهای بیگانگان مانند: جمهوری ایرانی بجای جمهوری اسلامی، مرگ بر چین و روسیه بجای مرگ بر آمریکا و انگلیس و اسرائیل و طرفداری از اسرائیل غاصب بجای حمایت از مظلومان فلسطین در روز قدس.

گام هشتم : حمله به مقدسات مردم در روز عاشورا و هتک حرمت این روز مقدس که تاکنون بعد از یزیدیان نمی توان مشابه آن را پیدا نمود.

گام نهم :  مقابله با اصل اسلام و قرآن و ائمه (ع) و نمایان شدن ارتداد گنجی از سران این فتنه  و بی اعتقادی آنان به اسلام

 

واما :

 آنچه که نصیب این جریان شد این بود که این چهره های مزورانه باطن خود را به مردم نشان دادند و در روز حماسه باشکوه 9 دی ماه حضور بیش از 50 میلیون از مردم انقلابی ایران تودهنی محکمی به همه هتاکان و نوکران بیگانه و وطن فروش گردید و تا سپردن پرچم این انقلاب به صاحب اصلی آن امام زمان (عج) این نهضت ادامه دارد...

 

منبع: http://morid22.persianblog.ir

/ 1 نظر / 8 بازدید
سوپر من

سلام آقا ندا رو از قلم انداختین .این تروریست شرور به گروههای انحرافی اعم از منافقین/ شیطان پرستان/ القاعده و..... دلبسته بوده و این کار(ترور) زیر سر خودش بود. با تشکر از خبر رسانی صادقانه ی شما التماس دعا