کارنامه سیاه حکام جنایتکارعربستان صهیونیستی

در طی صد سال گذشته با مروری به عملکرد برخی از حکومتهای منطقه مانند رژیم عربستان سعودی به سادگی در می بابیم که این حکومت های پلید صرفاً توسط کفار و دشمنان اسلام  مخصوصاً انگلیس ، امریکا و اسرائیل برای حفظ منافع و امنیت غرب ایجاد شده است .  سکوت یا حمایت 70 ساله در برابر رژیم جنایتکار و جعلی اسراییل و مقابله با رزمندگان فلسطینی و جبهه مقاومت و همدستی با کفار از جمله خیانتهای این حکام بی دین سعودی است. جای بسی تاسف است که ایجاد فتنه و اختلاف و جنگ های نیابتی و از بین بردن منابع انسانی و مادی کشورهای اسلامی با عنوان خادم الحرمین از اهداف مهم سیاستمداران عربستان صهیونیستی از قبل تاکنون بوده است. یادمان نمی رود در راستای نوکری برای اربابان کافر غربی و در مقابله با زائران بی دفاع ایرانی در مکه مکرمه به جرم گفتن مرگ بر آمریکا و مرگی بر اسراییل در سال 66 چه فجایعی را ببار آوردند که قلم از بیان آن جنایت و کشتار بیرحمانه عاجز است. حضرت امام خمینی (ره) در باره این خیانت عربستان صهیونیستی فرمودند : 

"اگر از صدام بگذریم، اگر مسأله قدس را فراموش کنیم، اگر از جنایت های امریکا بگذریم از ال سعود نخواهیم گذشت. ان‌شاالله اندوه دلمان را را در وقت مناسب با انتقام از امریکا و ال سعود برطرف خواهیم کرد و داغ و حسرت حلاوت این جنایت بزرگ را بر دلشان خواهیم گذاشت و با برپایی جشن پیروزی حق بر جنود کفر و نفاق و ازادی کعبه از دست نا اهلان و نامحرمان به مسجد الحرام وارد خواهیم شد.

مگر مسلمانان نمی بینند که امروز مرکز وهابیت در جهان به کانون‌های فتنه و جاسوسی مبدل شده اند که از یک طرف اسلام اشرافیت اسلام ابوسفیانی، اسلام ملاهای کثیف درباری، اسلام ذلت و نکبت، اسلام پول و زور، اسلام فریب و سازش و اسارت و اسلام حاکمیت سرمایه و سرمایه داران بر مظلومان و پابرهنه ها و در یک کلمه اسلام امریکایی را ترویج می کنند و از طرف دیگر سر بر استان سرور خویش امریکای جهانخوار می گذارند.

ما مظلومین همیشه تاریخ، محرومان و پابرهنگانیم ما غیر از خدا کسی را نداریم و اگر هزار بار قطعه قطعه شویم دست از مبارزه با ظالم بر نمی داریم. بغض و کینه انقلابی تان را در سینه ها نگاه دارید با غضب و خشم بر دشمنان بنگرید و بدانید که پیروزی از آن شما است ".

پیدایش فرقه های بی منطق و جاهل و خون ریز و جنایتکار طالبان ، القاعده ، داعش و... با حمایتهای مالی این حکام خائن حمایت و پشتیبانی می شود و دنیا شاهد جنایات گسترده این وحشی های هدایت شده توسط غربی هاست. گستره این جنایات در سوریه، عراق ، پاکستان ، لیبی، افغانستان و... وهم اکنون یمن می باشد. مولایمان حضرت امام خامنه ای در باره تجاوز نابخردانه حکام سعودی فرمودند:

"کاری که امروز دولت سعودی در یمن دارد انجام میدهد، عیناً همان کاری است که صهیونیست‌ها در غزّه انجام دادند. دو جنبه دارد: یکی اینکه جنایت است، نسل‌کشی است، قابل تعقیبِ بین‌المللی است، بچّه‌ها را میکشند، خانه‌ها را خراب میکنند، زیربناها را نابود میکنند، ثروتهای ملّی را در یک کشور از بین میبرند؛ خب، این یک جنایت بزرگ است؛ این یک طرف قضیّه است؛ طرف دیگر قضیّه این است که سعودی‌ها در این مسئله خسارت خواهند کرد، ضرر خواهند کرد و به‌هیچ‌وجه پیروز نخواهند شد. دلیل خیلی واضحی دارد؛ دلیلش این است که توانایی‌های نظامی صهیونیست‌ها چندین برابر توانایی نظامی این سعودی‌های کذا و کذا [است]؛ چندین و چند برابر اینها، آنها توانایی نظامی داشتند؛ طرف مقابل آنها هم غزّه‌ی یک وجبی بود. اینجا طرف مقابل یک کشور است، یک کشور ده‌ها میلیونی؛ یک ملّت، کشور پهناور و وسیع. اگر آنها توانستند در غزّه پیروز بشوند، اینها هم خواهند توانست در اینجا پیروز بشوند؛ البتّه اگر آنها هم پیروز میشدند، باز پیروزی اینها احتمالش صفر بود؛ الان احتمالش زیر صفر است. اینها قطعاً ضربه خواهند خورد؛ قطعاً بینی سعودی‌ها به خاک مالیده خواهد شد. ما با سعودی‌ها اختلافات متعدّدی در مسائل گوناگون سیاسی داریم؛ امّا این را همیشه میگفتیم که سعودی‌ها در کار سیاست خارجی‌شان یک وقار و متانتی نشان میدهند؛ این وقار و متانت را هم از دست دادند. چند جوان بی‌تجربه، امور آن کشور را در دست گرفتند و دارند آن جنبه‌ی توحّش را غلبه میدهند بر جنبه‌ی متانت و ظاهرسازی؛ این به ضررشان تمام خواهد شد. من هشدار میدهم به سعودی‌ها، از این حرکت جنایت‌آمیزی که در یمن میکنند باید دست بردارند؛ این در این منطقه قابل قبول نیست. آمریکا هم البتّه از آنها دفاع میکند، حمایت میکند؛ طبیعت آمریکا این است، در همه‌ی قضایا طرف ظالم را میگیرد؛ طرف آن چهره‌ی بد را میگیرد، به جای اینکه طرف مظلوم را بگیرد؛ این طبیعت آنها است، اینجا هم همان‌جور دارند عمل میکنند؛ ولیکن ضربه خواهند خورد، شکست خواهند خورد. حالا جنجال درست خواهند کرد که «ایران در کار یمن دخالت کرد»؛ بله، این دخالت است؛ اینکه ما نشسته‌ایم اینجا دو کلمه حرف میزنیم، این میشود دخالت؛ [امّا اینکه] هواپیماهای جنایتکارشان آسمان یمن را ناامن کرده‌اند، آن دخالت نیست! آنها برای یک چنین دخالتی، بهانه‌های ابلهانه برای خودشان جور میکنند؛ این بهانه‌ها، نه از لحاظ منطق بین‌المللی قابل قبول است، نه ملّتها میپذیرند، و نه خدا میپذیرد".

 در کنار این فجایع کاهش قیمت نفت برای خوش رقصی اربابان غربی را نیزباید به این کارنامه اضافه نمود. فهرست این کارنامه سیاه آن قدر زیاد و طولانی است که نمی توان براحتی آن را نوشت. تجاوز و حرکت زننده ماموران سعودی به دو نوجوان ایرانی هم را از این لیست سیاه می باشد.

چاره این کار این است که علما و اندیشمندان و روشنفکران جهان اسلام برای محو این جرثومه و رژیم خونخوار سعودی صهیونیستی از سرزمین مقدس مکه و مدینه و خاموش کردن آتش فتنه و جنگ و خو نریزی در کشورهای اسلامی بپا خیزند و با اتحاد و هماهنگی و استفاده ازظرفیتهای کشورهای اسلامی ریشه این رژیم را بخشکانند . انشا الله

 "ان تنصروالله ینصروکم و یثبت اقدامکم"

 

/ 1 نظر / 22 بازدید
فيلم آشپزي

سلام . انصافا وبلاگ زیبایی دارین.این رو جدی میگم... به سايت ما هم سر بزنين خوشحال ميشيم امیدوارم موفق باشین. http://www.filmashpazi.com/