سکوت نکنید پرچم آمریکا را به دفاتر خودمان بزنیم!

با وجود تظاهر سران فتنه و مدعیان اصلاح طلبی به همراهی با خط امام، همه فعالان این جریان نسبت به اعلام حمایت علنی مقامات رژیم های استکباری از آنها سکوت کرده اند.
باراک اوباما، هیلاری کلینتون، جان مک کین، ویلیام هیگ و کاترین اشتون از جمله مقامات آمریکایی، انگلیسی و اروپایی بودند که طی روزهای اخیر به خیال اینکه با حمایت خود جریان مرده فتنه را زنده کنند، از این جریان و سران آن اعلام جانبداری و پشتیبانی کردند اما با وجود سپری شدن چند روز از این حمایت های ننگین، موسوی و کروبی و خاتمی و اعضای مجمع روحانیون و حزب مشارکت و سازمان مجاهدین و کارگزاران هیچ یک حاضر نشده اند کوچک ترین موضعی علیه آن حمایت های جانانه اتخاذ کنند و خود را از اتهام خیانت به کشور و همراهی با دشمنان ملت ایران تبرئه کنند.
این حمایت ها پس از آن علنی شد که بر جبهه استکبار معلوم شد سرمایه گذاری حداقل یک دهه ای آنها روی جریان انقلابی نمای متولی کودتای مخملین به ضرر مطلق انجامیده و گروهک های اپوزیسیون روحیه خود را باخته اند. یقینا امثال موسوی و خاتمی حاضر نخواهند شد ولو در لفظ و به تعارف مرگ بر آمریکا بگویند و همانند امام و امت، نسبت به شیطان بزرگ ابراز برائت و بیزاری کنند. و اکنون تنها چیزی که مغفول مانده این است که حضرات علنا پرچم آمریکا و انگلیس و رژیم صهیونیستی را بر سر در خانه ها و دفاتر حزبی و سیاسی خود بکوبند.

/ 0 نظر / 3 بازدید