هزینه 17 میلیارد دلاری آمریکابرای فتنه سال 88 در ایران

وی در همین رابطه تصریح کرد: در جریان بازداشت یکی از آقازاده‌های فعال در جریان فتنه، جزوه‌ای در دفتر وی به دست آمد که حاوی اقدامات مرحله به مرحله آنها برای مقابله با نظام بوده است و نکته جالب توجه اینکه در این جزوه از اسامی برخی مراجع و روحانیون به صورت ابزاری، بهره گرفته شده بود و نهایتا با یک راهنمایی حکیمانه به این نتیجه رسیدیم که ادبیات این جزوه‌ها همان ادبیات حزب توده است.
وزیر اطلاعات ادامه داد: علی‌رغم تلاش و تصور فتنه‌گران مبنی بر سکولار و غرب‌باور بودن دانشگاهیان زمانی که دستشان برای دانشجویان و اساتید رو شد این قشر فرهیخته به آنها پشت کردند و البته یکی از سران فتنه بر لزوم وارد کردن آموزش و پرورش، بانوان و کسبه به میدان فتنه تأکید کرده بود.
وی با یادآوری استفاده جریان استکبار از شبکه مجازی و اینترنت برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی خاطرنشان کرد: در گزارشی که اوباما به کنگره آمریکا ارائه کرده است سه بار به این موضوع اشاره شده است که به دلیل هوشیاری سیستم اطلاعاتی ایران نتوانسته‌ایم با استفاده از شبکه مجازی به اهداف خود در ایران برسیم.
حجت‌السلام مصلحی با بیان اینکه فتنه پس از انتخابات یک طراحی پیچیده بوده است، اظهار داشت: اگر کسی فکر می‌کند که این فتنه یک دعوای انتخاباتی بوده است به شدت در اشتباه است به گونه‌ای که این حادثه حاصل چندین سال حرکت و برنامه‌ریزی بود.
وزیر اطلاعات با اشاره به حجم قابل ملاحظه دانشجویان بورسیه اعزامی به خارج از کشور در وزارت علوم آخرین دوره اصلاحات،‌ گفت: بخشی از آنها عامل سرویس‌های اطلاعاتی دشمن شده‌اند که با بررسی اسناد موجود احساس می‌شود این افراد برای همین منظور و به بهانه ادامه تحصیل به آن کشورها فرستاده شده‌ بوده‌اند.
رمزگشایی از ایمیل‌های دشمن توسط سربازان گمنام امام زمان «عج» در 48 ساعت 
وی ادامه داد: در جریان رصد ایمیل‌های فتنه‌گران و سرگروه‌های آنان به محض اینکه احساس خطر کردند، در عرض ٢۴ ساعت تمام میل‌هایشان توسط سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) و موساد کد و رمزگزاری شد اما با تلاش مخلصانه سربازان گمنام امام زمان «عج» در عرض ۴٨ ساعت تمامی آنها رمزگشایی شد که این حرکت ضربه سنگینی برای دشمنان بود.
وزیر اطلاعات با بیان اینکه سیستم آموزش و پرورش کشور آمریکا از روز اول در اختیار صهیونیست‌ها بوده و هیچ‌ مجموعه‌ای اجازه نفوذ در این سیستم را نداشته است، گفت: این موضوع برای ما هشدار دهنده است و باید توجه کرد که وزارت اطلاعات در راستای مقابله با جنگ نرم، نیازمند همراهی اهالی آموزش و پرورش است.
وی خاطرنشان کرد: وظیفه ما در این عرصه اطلاع‌رسانی به فرهنگیان و دانش‌آموزان نسبت به توطئه‌ها و تهدیدات است و وظیفه فرهنگیان نیز این است که حرکت‌های مشکوک در مجموعه آموزش و پرورش را سریع به سربازان گمنام امام زمان (عج) اطلاع دهند.

/ 0 نظر / 2 بازدید