25 میلیون یمنی در محاصره اسراییل ، غرب وعربستان صهیونیستی

حکایت غمبارمردم سرزمین یمن که بدنبال استقلال و ازادی کشور خود هستند مانند سایر کشورهای استقلال طلب و آزادیخواه است که باید در چنگال دیو صفتان و درندگان وحشی غربی و اسراییلی و کشوردیکتاتور عربستان صهیونیستی گرفتار شوند. سکوت سازمانهای بین المللی و رسانه ای غربی و عربی در کشتار مظلومانه مردم یمن واقعاً روی هیتلر و چنگیز و صدام را سفید کرده است. توطئه مشترک آمریکا، فرانسه، انگلیس با همکاری سران خبیث کشورهای عربستان وقطر و ترکیه در سوریه و عراق و افغانستان ، پاکستان ویمن و دیگر کشورهای اسلامی از نقشه ای خطرناک برای مقابله با مسلمانان و اسلام خبر می دهد. ساده انگاری و باعث تاسف است که اشخاصی در داخل این درندگان وحشی را اهل مذاکره و صلح و عدالت و دوستی بدانند. این گرگهای خونخواربرای بارها در ایران و دیگر کشورها اثبات کرده اند که به هیچ موازین انسانی و بین المللی پایبند نبوده و از واژه های حقوق بشر و دموکراسی بعنوان ابزاری برای پیشبرد اهداف غیربشری خود استفاده می کنند.

این درندگان ظالم در ماه مبارک رمضان و در 3 ماه گذشته در یمن فاجعه انسانی شکل داده اند. عربستان که تاکنون علیه رژِیم غاصب اسراییل حتی یک گلوله شلیک نکرده در یمن همه را و همه جا را هدف قرار می‌دهد. هزاران زن و مرد بیگناه در این جنگ کشته شدند. نبود سوخت، نبود مواد غذایی، نبود وسایل ضروری بحران انسانی به وجود آورده است با توجه به اینکه یمن یک کشور واردکننده است و سه ماه است که چیزی وارد نکرده بنابراین بحران روز به روز وخیم‌تر می‌شود.  
اینگونه که پیش‌بینی میشود اگر بحران ادامه پیدا کند یک فاجعه بزرگ انسانی در یمن اتفاق می‌افتد. هم اکنون هم واقعا یک فاجعه انسانی اتفاق افتاده است، اما جهان توجه نمی‌کند معمولا جامعه جهانی تابع کشورهای قدرتمند است و‌الا اتفاقی که در یمن افتاده به هیچ وجه با غزه قابل مقایسه نیست با جنوب لبنان قابل مقایسه نیست. با توجه به محاصره 25 میلیون انسان در یمن برای سه ماه فاجعه بزرگی رخ داده است. باید همه کمک کنیم و با مقاومت و کمک به مردم یمن و دیگر مسلمین مقابل این جنایتکاران بایستیم .

و البته در روزجهانی قدس، ندای مردم آزاده ایران وجهان را با شعار مرگ بر امریکا مرگ بر اسراییل مرگ برانگلیس مرگ بر فرانسه و مرگ بر ال یهود را خواهیم شنید.

ان تنصروالله ینصروکم و یثبت اقدامکم

 

/ 0 نظر / 23 بازدید