رادیو سیا... رادیو سیا... به گوشم! ما فتنه گران به خطیم

روابط روزنامه های زنجیره ای با رسانه های دولتی آمریکا و انگلیس و برخی کشورهای مغرض اروپایی به صورت کاملا اوپن درآمده است به نحوی که در برخی موارد این روزنامه ها به شکل شعبه های ایرانی رسانه های معاند خارجی عمل می کنند.
روز گذشته در حالی که روزنامه شرق سرمقاله ای به قلم سعید رضوی فقیه (عضو مشارکتی ستاد کروبی! و از عناصر سابقه دار در آشوب ها به هنگام عضویت در دفتر تحکیم) در توصیف «ضرورت وحدت و فضیلت اعتدال» به چاپ می رساند، همزمان سایت رادیو فردا ارگان رسمی سازمان جاسوسی آمریکا مصاحبه با وی را درباره آقای هاشمی رفسنجانی، مجلس خبرگان و انتقاد از عدم قاطعیت کافی آقای هاشمی به اندازه موسوی و کروبی! منتشر کرد. مصاحبه رادیو فردا با رضوی فقیه را «مراد ویسی بیامه» همکار فراری روزنامه سلام و روزنامه های زنجیره ای بعدی انجام داده بود. ویسی همان کسی است که نامه جعلی و دروغ با امضای سعید امامی را دریافت و در روزنامه موسوی خوئینی ها (سلام) منتشر کرد و بانی آشوب های خیابانی تیرماه 78 شد.
همسر رضوی فقیه هم اکنون همکار دایمی سایت های ضدانقلابی نظیر روزنت و جرس است و با آشوبگران همکاری دارد.
دهها تن از همکاران روزنامه های زنجیره ای (سلام، جامعه، توس، نشاط، عصر آزادگان، آفتاب امروز، صبح امروز، شرق، اعتماد، اعتماد ملی، هم میهن، کارگزاران، سرمایه، آفتاب یزد و...) هم اکنون پس از فرار از کشور با رسانه های ضدانقلابی نظیر رادیو فردا، بی بی سی، صدای آمریکا، رادیو فرانسه، دویچه وله، روزنت، جرس، رادیو زمانه، گویانیوز همکاری دارند و در عین حال ارتباطات خود را با برخی روزنامه های داخلی و سایت هایی نظیر کلمه، پارلمان نیوز، ایلنا و امروز حفظ کرده اند.
روزنامه زنجیره ای شرق تاکنون چند بار به خاطر تخلفات عدیده توقیف و مجددا به خاطر رافت اسلامی اجازه انتشار یافته است، با این حال گویا ترک عادت موجب بیماری است.
شرق آخرین بار به خاطر مصاحبه با یک ضدانقلاب فراری و ترویج کننده هم جنس گرایی (ساقی-ق) توقیف شد.

/ 0 نظر / 3 بازدید