بزغاله

 گفت: وزیرکشور دولت خاتمی در مصاحبه با ایلنا گفته است؛ منظور ما از اصلاحات «روزآمد» کردن جمهوری اسلامی بوده است!
گفتم: یعنی دیکته جرج سوروس و دلارهای ملک عبدالله و اهانت به امام حسین(ع) و نفی امام زمان(عج) و توهین به امام(ره) و ارتباط با موساد و سیا و MI6 و... برای روزآمد کردن جمهوری اسلامی بوده است؟!
گفت: با آنهمه وطن فروشی و خیانت و جنایتی که مرتکب شده اند عجب رویی دارند که...
گفتم: چه عرض کنم؟!
گفت: در این مصاحبه اصرار داشته که بگوید اصلاحات و سران فتنه هنوز نمرده اند!
گفتم: آموزگاری از دانش آموز کلاسش پرسید؛ آن صحنه ای را که گفته بودم نقاشی کنی، بیاور ببینم. قرار بود صحنه یک علفزار را نقاشی کنی که چند تا بزغاله در آن مشغول چریدن هستند. دانش آموز ورقه نقاشی را به دست آموزگار داد. آموزگار با تعجب گفت؛ این که یک ورقه سفید است، پس علف کو؟ و دانش آموز گفت؛ بزغاله ها خوردند! معلم با عصبانیت پرسید؛ بزغاله ها کجا هستند؟ و دانش آموز گفت؛ آقا اجازه؟! علف ها را خوردند و رفتند !

وزیر کشور دولت خاتمی دچار آلزایمر شده؟!

عضو مجمع روحانیون و وزیر کشور دولت خاتمی گفت: برخی می گویند دوره اصلاح طلبی تمام شده اما هر کس چنین بگوید ممکن است در دلش معتقد به پایان دوره انقلاب اسلامی باشد.
عبدالواحد موسوی لاری در گفت وگو با ایلنا اظهار داشت: مگر می شود ادعا کرد آینده اصلاحات بد است اما انقلاب اسلامی وضعیت خیلی خوبی دارد؟ بدون اصلاحات، تثبیت نظام جمهوری اسلامی معنا پیدا نمی کند.
موسوی لاری گفت: «تلقی من همیشه این بوده است که اصلاحات چیزی جز روزآمد شدن شرایط جامعه مبتنی بر جمهوری اسلامی نیست و اگر روزی گوشه ای از جریان اصلاحات دچار مشکل شود به این معناست که انحرافی در مسیر ما رخ داده است، یعنی ما به جای اصلاح امور در جا زده ایم.»
آنچه شایسته یادآوری به آقای موسوی لاری است این که دست بر قضا برخی از متحدان سیاسی جبهه اصلاحات بارها به صراحت ادعا کردند دوره انقلاب اسلامی پایان یافته و باید برای آن ختم گرفت! و با این همه گزافه گویی ها، آدرس غلط به شبه اصلاح طلبان دادند و آنها را از مردم و جمهوری اسلامی جدا کردند و به نهایت سقوط کشاندند تا جایی که به نام اصلاحات انواع خیانت، حرمت شکنی، ترویج فساد و تلاش سازمان یافته برای سرنگونی انقلاب اسلامی صورت گرفت و در اغلب موارد با همراهی یا سکوت مدعیان خط امام در جبهه کذایی اصلاحات قرار گرفت که لابد همه اینها برای «تثبیت نظام» بوده است! همچنین باید یادآور شد که شیوه رایج منافقین در تاریخ فساد به نام صلاح و افساد به نام اصلاح است... «و اذا قیل لهم لا تفسدوا فی الارض قالوا انما نحن مصلحون».
ادعای روزآمد کردن جمهوری اسلامی به عنوان دغدغه مدعیان اصلاح طلبی نیز در حالی مطرح می شود که در اوج دولت اصلاحات- که جناب موسوی لاری وزیر کشور آن دولت بود-هدایت کنندگان اصلی جبهه اصلاحات علنا اعلام می کردند دوره آرمانگرایی و پافشاری بر اصول و ارزش های انقلاب گذشته و به جای تاکید بر خط امام و عدالت خواهی و استکبارستیزی، باید از دموکراسی لیبرال، کاپیتالیسم و تسلیم در برابر قدرت ها سخن گفت... و بالاخره، بعید است که آقای موسوی لاری دچار آلزایمر شده و تلاش ناکام خود و دوستانش را برای عبور از امام و انقلاب فراموش کرده باشد.

رازگشایی ضدانقلاب از شکست نفاق جدید در پروژه براندازی - چرا اصلاح طلبان قادر به تغییر و براندازی جمهوری اسلامی نیستند؟

به گزارش سایت صهیونیستی بالاترین، وبلاگ ]ضدانقلابی خود رهاگران[ در پاسخ به پرسش مذکور نوشت: کسانی چون مهندس موسوی و کروبی از اجرای بدون تنازل قانون اساسی به عنوان راه خروج از بن بست سخن گفتند اما بطلان حرف خود را دیدند. با چماق قانون اساسی نمی توان به جنگ رژیم و رهبری رفت. موسوی و کروبی می گویند قانون اساسی وحی منزل نیست و می توان آن را تغییر داد. ولی طبق اصل آخر قانون اساسی، اصول مربوط به اسلامی بودن نظام و ولایت فقیه و مذهب رسمی اثنی عشری غیرقابل تغییر می باشد و اگر در نظر بگیریم بقیه اصول قانون اساسی تابعی از این ماهیت مذهبی هستند و مشکل عمده همین «پایه» قانون اساسی است، نمی توان با تکیه بر همین قانون اساسی آن را «تغییر» داد یا لااقل صرفاً اصولی را می توان عوض کرد که چندان تفاوتی با وضع فعلی ایجاد نمی کند.
نویسنده لائیک این تحلیل همچنین نوشته است: با تجربه دوران اصلاحات معلوم شد تعابیری مانند «قرائت دموکراتیک از آراء آیت الله خمینی» یا «استخراج دموکراسی از قرآن» چه اندازه دور از واقعیت است.
بسیاری از نیروهای سیاسی (از مسعود بهنود گرفته تا فرخ نگهدار) مکانیسم صندوق رأی به هر قیمت را تبلیغ می کردند که تنها باعث شد رهبر جمهوری اسلامی به طور مکرر از مشروعیت نظام و حضور ۴٠ میلیونی امت همیشه در صحنه صحبت کند. این اشتباه مهم ما و آمریکا در خاورمیانه است که به صندوق رأی و کمیت رأی دهنده ها به جای کیفیت دموکراسی ]!؟[ بها می دهیم که ممکن است حتی به روی کار آمدن دشمنان دموکراسی از طریق رأی گیری منجر شود.
این تحلیل خطاب به موسوی و کروبی تأیید می کند: اعدام ها نه تنها جنبه غیردینی ندارد بلکه با توجه به متن قرآن و سنت است.
گفتنی است بسیاری از محافل ضدانقلاب ضمن آن که تاکید کرده اند موسوی و کروبی و خاتمی به عنوان پوشش تظاهر به پایبندی به اسلام و خط امام و قانون اساسی داشته اند، اعلام کرده اند این تاکیدها در نهایت به ضرر این عناصر تمام می شود.


 


 

/ 0 نظر / 3 بازدید