دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را!

یک منبع آگاه  از  تغییر تاکتیک فتنه گران در مورد رژیم اشغالگر قدس خبر داد. این منبع آگاه گفت: سه روز بعد از جنایت ضد بشری اسرائیل غاصب و کشتار فعالان حقوق بشر و امداد رسانان به غزه ، جریان فتنه با تشکیل یک جلسه فوری و بررسی ابعاد بین المللی و واکنش های جهانی به این جنایت ، علیرغم تصمیم اولیه مبنی بر عدم موضعگیری و حفظ بی طرفی ، به این نتیجه گیری رسیده اند که بایستی سریعا مواضع خود را به صورت شفاهی وکتبی ، هماهنگ و جداگانه اعلام نمایند .
وی افزود:بر همین اساس  موسوی ، کروبی ، خاتمی سه نفر از سرکردگان نفاق و فتنه و گروهک منحله مجاهدین انقلاب طی بیانیه‌ ای اقدام رژیم صهیونیستی در حمله به کشتی حامل کمک‌ های بشردوستانه به مردم غزه را محکوم کردند؟؟؟!!!!.حال معلوم نیست دم خروس آقایان را باور کنیم یا قسم حضرت عباسشان را!
این منبع آگاه افزود: این آقایان فراموش کرده اند که روز قدس ( کمتر از ٩ ماه پیش ) را چگونه به صحنه طرفداری از رژیم اسرائیل تبدیل کرده بوده اند.  شعار نه غزه نه لبنان آقایان هنوز در ذهن مردم باعث رنجش و ناراحتی است و همچنان مردم عصبانی از این رویه ضد امام سران فتنه هستند.از سوی دیگر ملاقات نامزد ندا آقا سلطان (دختری که در پروژه کشته سازی توسط عوامل جاسوسی غرب قربانی جریان فتنه شد ) با رئیس رژیم صهیونیستی هنوز در آرشیو خبری سایتها وجود دارد. این حرکت جز نمایش هماهنگی فتنه سبز با اسرائیل معنای دیگری ندارد.
وی افزود: شعار مرگ بر ترکیه به عنوان پیشنهاد از یک هفته است که در سایت جرس مطرح شده است که در متن پیام موسوی برعکس آن مشاهده می شود. ظاهرا این آقایان نان را به نرخ روز می خورند.
این منبع اگاه د رپایان تصریح کرد:اقدام حاضر سران فتنه که بطور هماهنگ و با تاخیر چند روزه صورت گرفته یک تغییر تاکتیکی است و همچنان راهبرد فتنه همسو با اهداف رژیم اشغالگر  قدس و تابعی از سیاست های ضد نظام آمریکا می باشد . همچنین محافل خبری بر این باورند که این موضع گیری دیر هنگام ناشی از نفاق درونی سران فتنه ودر جهت عوامفریبی می باشد .

/ 2 نظر / 5 بازدید
ایرانی آزاد

شما اگه فیلم سه کله پوک رو دیده باشید می فهمید که این سه تا عین مغز فندوقی ها هستند .آبروی آدم رو می بردند. کروبی فقط بلد هارت و پورت کنه. موسوی که ادبیات کهن این مرزو بوم رو بلد نیست و هنوز تکیه کلامش چیزه... خاتمی هم که یه الغی هست برای خودش که وجدانی از سیاست هیچی حالیش نیست.

طلبه

وب خوبی دارید به ما نیز سر بزنید