سنگ‌پرانی و حمله حامیان موسوی به نمازگزاران ظهر عاشورا

حامیان موسوی با حمله به یک هیئت عزاداری در میدان جمهوری اسلامی تهران، به عزاداران حسینی که در حال اقامه نماز ظهر عاشورا بودند، سنگ پرانی کرده و تعدادی از آنها از جمله امام جماعت را زخمی کردند.

 حامیان موسوی با حمله به یک هیئت عزاداری در میدان جمهوری اسلامی تهران، به عزاداران حسینی که در حال اقامه نماز ظهر عاشورا بودند، سنگ پرانی کرده و تعدادی از آنها از جمله امام جماعت را زخمی کردند.
به گزارش فارس، ظهر امروز عده‌ای از حامیان موسوی که با حرمت‌شکنی از روز شهادت سیدوسالار شهیدان و یاران با وفای ایشان، به خیابان‌ها آمده و برخی اماکن عمومی و تعدادی خودروی عمومی و شخصی را به آتش کشیدند، با حضور در میدان جمهوری اسلامی و مشاهده برگزاری نماز ظهر عاشورا در هیئت رهپویان آل طاها، به عزاداران حسینی حاضر این هیئت هجوم آورده و به سمت آنها سنگ‌پراکنی کردند.
بر اساس این گزارش، این افراد که نمادهای سبزرنگ نیز با خود داشتند، تعدادی از نمازگزاران را نیز مورد ضرب و شتم قرار داده و با سنگ‌پراکنی به سوی "حجت‌الاسلام صالحان " امام جماعت این هیئت، وی را مجروح کردند.
علاوه بر امام جماعت این هیئت، تعداد دیگری از عزاداران حسینی در این هیئت نیز به جهت سنگ‌پرانی و ضرب و شتم این افراد، مجروح شدند.

مردم دیگر کاسه صبرشان لبریز شده است .

آیا بازهم با این خود فروختگان وطن فروش باید مدارا کرد؟ حال مردم از این کثافتهای ضدانقلاب و آلت دست بیگانگان بهم می خورد.

/ 3 نظر / 3 بازدید
یه بنده خدا

نگارم پرده در بيپرده در بازار ميآيد زمستان شد بهار آمد گل از گلزار ميآيد بگردماه رويش پيچ وتاب عقرب گيسو قمر در برج عقرب قامع الكفّار ميآيد بكف تيغ وببر جوشن بسر تاج مع اللهي زجن وانس با او لشكري بسيار ميآيد كه تا سازد زمينراپرزعدل ودادوعلم ودين بحكم حق پي سركوبي اشرار ميآيد بگو بامنكر بيدين بكن هر آنچه ميخواهي قريباً دست حق با تيغ آتشبار ميآيد رسيده وقت آن تا چشم مشتاقان شود روشن نمانده مدّتي چندان كه حق در كار ميآيد بسمت غرب از مشرق چو سرزد آتشي سوزان بشام آنگه فتدناري كه بس دشوار ميآيد سلاطين جهان يكسر بهم تازند ازهرسو كه دنيا پيش چشم جملگي شان تارميآيد بسي نزديك ميباشد خود اينمعني نميدانم چه از اين ماجرا برمست وبرهشيار ميآيد

خاکستری

اون دنیا هم وجود داره شیعه! نمی دونم همیشه اصول شما درست! هیشه فقط ولی فقیه درست صحبت می کنه! مگه ولی فقیه یک آدمی مثل ماها نیست ؟ دوست دارم خداحافظ