وظیفه ما در قبال جبهه شیطان وکفرچیست؟

 حال که جبهه متحد شیطان ؛حرامیان داعش و القاعده و طالبان و دیگر مزدوران صهیونیسم و غرب با تکیه به زر و زور و تزویر در کشورهای اسلامی کمربه نابودی اسلام و مسلمین زده اند وبا کشتاروحشیانه  کودکان وانسانهای مظلوم و با ویرانی زیرساختها و منابع مادی و معنوی مغول وارحمله می کنندآیا ما هم وظیفه ای داریم ؟ پیامبر اکرم صلی الله علیه و اله فرمودند:

مَنْ اَصْبَحَ لا یَهْتَمُّ بِاُمورِ الْمُسْلِمینَ فَلَیْسَ مَنْهُمْ وَ مَنْ سَمِعَ رَجُلاً یُنادى یا لَلْمُسْلِمینَ فَلَمْ یُجِبْهُ فَلَیْسَ بِمُسْلِمٍ؛

هر کس صبح کند و به امور مسلمانان همّت نورزد، از آنان نیست و هر کس فریاد کمک خواهى کسى را بشنود و به کمکش نشتابد، مسلمان نیست.

 باید گفت برای جلوگیری ازاین جنایات که با سکوت و پشتیبانی مجامع بین الملی همراه است فقط این رزمندگان شجاع وغیرتمند محورمقاومت و بسیجیان جهان اسلام هستند که با بذل جان و هستی خود، در مقابل این خونخواران ایستاده اند وبا رشادت علوی آنها را در عراق، سوریه، لبنان، فلسطین، یمن و... به عقب می رانند. لذا هر مسلمان و انسان ازاده ای در قبال این رشادتها و فداکاریها وظیفه یاری و حمایت دارد مخصوصاً در ایران اسلامی که با وجود نعمت ولایت وبیداری و هوشیاری امت حزب الله امنیت کم نظیرامنیت برقراراست ، بیاییم بادعا ، قلم، بیان وهمچنین کمکهای نقدی خود ازاین عزیزان حمایت و پشتیبانی کنیم و خود را در این جهاد عظیم شریک سازیم. برمتولیان و مسئولانی همچون هلال احمر، بسیج، کمیته امداد و... است که بسترهای جمع آوری کمکهای نقدی امت حزب الله را فراهم نمایند و این مسئولیت را بخوبی ایفا نمایند.

ان تنصروالله ینصروکم و یثبت اقدامکم

 

/ 0 نظر / 24 بازدید