آیا فریاد یا للمسلمین مظلومان یمن، سوریه، عراق، فلسطین را میشنویم؟!

سران دیکتاتوروخونخواروهابی آل سعود با همکاری و حمایت همه جانبه آمریکا وغرب و اسراییل چند سالی است برای مقابله و نفوذ اسلام ناب محمدی صلوات الله علیه و جلوگیری از توسعه انقلاب اسلامی به هر جنایت و خیانتی دست می زند تا بتواند با احمقانه ترین سیاست، منافع کفارو دشمنان اسلام را تامین کند. درهرجنایتی که رخ می دهد دستهای کثیف و دلارهای آل سعود در مناطقی که مسلمانان زندگی می کنند مشاهده میشود. بیش از چندماه است که شبانه روز کشور یمن و مردم مظلوم آن زیربمباران سنگین هستند و هزاران نفر غیر نظامی به خاک و خون کشیده شده و به شهادت رسیده اند. تمامی بیمارستان ها، مراکزآموزشی و زیر ساختها از بین رفته است. همانطور که در عراق و سوریه این نقشه شوم بوسیله داعش والقاعده که همه سراپا یک کرباس هستند دنبال میشود. مجامع ، سازمانها و رسانه های بین المللی عمداً سکوت اختیار کرده اند که این جنایتکاران براحتی بتوانند بدون کمترین مشکلی به جنایات بیشرمانه خود ادامه دهند. همین کشورهای اروپایی و حقوق بشردوست! که فقط منافقانه شعار می دهند را هم دیدیم که چگونه با پناهجویان سوری برخورد وروح چنگیز و هیتلر را شاد  کردند.

 از این فجیع ترسکوت خفت بارسران کشورهای اسلامی و نیزسازمان کنفرانس اسلامی و مجامع اسلامی است که بی تفاوت نظاره گر هستند و درد و رنج و زجر این مظلومان را نادیده میگیرند و موجب تشویق آل یهود وعوامل آمریکایی و اسراییلی شده اند. از کفار که انتظاری نیست اما از کشورهای اسلامی و مسلمانان جهان چطور؟! به نظرمی رسد با این اوضاع غیر انسانی حاکم برمعادلات جهانی ، باید با الهام از دستورات امام راحل و امام خامنه ای و با روحیه انقلابی با تمام توان به حمایت ازمظلومان بپا خاست و در این راستا تمامی اعم ازمسئولان و دولتمردان و رسانه ها و مطبوعات ،نمایندگان مجلس، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، سازمان تبلیغات اسلامی، سازمان فرهنگی شهرداری تهران، بسیج، صدا و سیما، وزارت ارشاد، وزارت امورخارجه و... تکلیف ووظیفه داشته و خواهند داشت . خدا نکند که ما هم مصداق سخن پیامبر اکرم صلوات الله باشیم که فرمودند:

پیغمبر اسلام(ص): “من سمع مسلما ینادی یا للمسلمین فلم یجبه فلیس بمسلم” – هرکس بشنود صدای مسلمانی را که فریاد میزند یاللمسلمین به فریادم برسید و او را کمک نکند، مسلمان نیست.

 

/ 0 نظر / 33 بازدید