افاضات یک عنصر جلبکی"فاطمه حقیقت جو"

«این تصور غلطی است که برخی فکر می کنند اگر زنی حجاب نداشت از دایره پاکدامنی و عفت خارج شده است. من زنان بسیاری را می شناسم که حجاب ندارند اما عفیف هستند؟!!!. طرح حجاب و عفاف که در ایران اجرا می شود با هدف مقابله با جنبش سبز است زیرا زنان بدحجاب عنصر حیاتی جنبش سبز هستند» فراز فوق بخشی از افاضات! فاطمه حقیقت جو است که در مصاحبه با صدای آمریکا گفته است. او که به همراه بسیاری دیگر از اصلاح طلبان به آمریکا پناهنده شده اند، این روزها تلاش زیادی می کنند تا فتنه سبز را که در کما به سر می برد، مجدداً احیا کنند و در این راه از کوبیدن و نفی واجبات اسلامی، همراه شدن با منافقین، جاسوسی و خیانت به کشور و... ابائی ندارند.
اما فاطمه حقیقت جو کیست؟
او دارای دکترای مشاوره است و در پرونده خود نمایندگی در مجلس ششم (مجلس اصلاحات) را دارد. او در دوران نمایندگی مجلس ششم به جرم نشر اکاذیب و توهین و افترا به نظام جمهوری اسلامی محاکمه و به ١٧ ماه زندان محکوم شد و پس از آن، از کشور گریخته و به آمریکا پناهنده گردید. وی به دلیل خوش خدمتی های خود جوایز مختلفی را از سوی بیگانگان و دشمنان کشورمان دریافت کرده است و در حال حاضر نیز به عنوان پژوهشگر در مرکز زنان در سیاست و سیاستگذاری دانشگاه هاروارد آمریکا مشغول به کار است. نگاهی به گفتار و اعمال وی و سایر پناهندگان به بیگانه خبر از توطئه هایی می دهد که دشمنان این مرز و بوم از زبان این خودفروختگان طرح می کنند، که در ادامه به آن می پردازیم.
نوع نگاه امروز فاطمه حقیقت جو به مقوله حجاب که خود زمانی به آن پایبند بوده است، ناشی از سه امر می تواند باشد: ١) استحاله فکری وی در طول زمان، ٢) این سخنان از روی جبر و یا خوشایند بیگانگان بر زبان رانده شده است، ٣) در پشت پرده این سخنان طرح ها و نقشه های شیطانی بیگانگان نهفته است.
اینکه استحاله فکری یا خوشایند و جبر بیگانگان موجب شده است که وی چنین سخنانی را بر زبان آورد، مقصود نظر ما نیست. نکته اصلی و مورد نظر ما حقیقتی است که در پس این جمله حقیقت جو وجود دارد «... زنان بدحجاب عنصر حیاتی جنبش سبز هستند.» در همین جمله، نکات ظریف و مهمی نهفته است که واکاوی آن باعث برملا شدن طرح ها و توطئه هایی می شود که دشمنان از رواج بدحجابی ها و بی حجابی ها در جامعه ما در سر می پرورانند. نگاهی به تیپ اشخاصی که در آشوب های سال ٨٨ شرکت داشتند نیز موید این موضوع است که همین مسئله، وظیفه مسئولان را در مبارزه با بدحجابی و اجرای سریع تر طرح حجاب و عفاف سنگین تر می کند، چرا که این مسئله و مسایل ذیل نشان از توطئه ای پیچیده در این زمینه دارد:
الف) شواهد زیادی حاکی از آن است که پس از شکست فتنه ٨٨ فتنه گران داخلی و خارجی درصدند با رواج و علنی کردن بدحجابی و گاه بی حجابی در سطح جامعه نوعی مبارزه منفی علیه نظام را برای انفعال نظام به اجرا بگذارند. ب) در اکثر تجمعات گذشته، آشوبگران از زنان بدحجاب به عنوان حربه و راهکاری برای جذب جوانان استفاده می کردند.
ج) از آنجا که اکثر طرفداران نظام اسلامی ما را قشر مذهبی و به تبع با حجاب، تشکیل می دهند، لذا رواج بدحجابی در جامعه دو مقصود دشمنان را به سرانجام می رساند:
١) گسترش بیشتر بدحجابی و به دنبال آن انحراف اخلاقی جامعه و به تبع آن کاهش جمعیت طرفدار نظام
٢) انفعال و ضعف نظام در موضع گیری های داخلی و خارجی که در درازمدت این مسئله نفس وجود نظام دینی را به چالش خواهد کشاند.
د) نکته جالب این است که این گفته خانم حقیقت جو، قبلاً در جلسات محفلی سران فتنه هم مورد بحث و بررسی و حمایت قرار گرفته است و از مبارزه با بد حجابی به عنوان مبارزه با فتنه سبز یاد شده است.
و در آخر نگاهی به راه اندازی ده ها شبکه فارسی زبان و پخش فیلم های ضداخلاقی و مفسده انگیز نشان از مبارزه جدی دشمنان علیه نظام اسلامی ما دارد. پس به نظر می رسد مسئولان امر بایستی هر چه سریع تر نسبت به اجرای طرح عفاف و حجاب در جامعه اقدام نمایند چرا که دشمنان منتظر اقدامات ما نخواهند ماند و در این خصوص به مراتب از ما جلوترند.

/ 1 نظر / 3 بازدید
karim.ahmadi

باسلام: بله ما هم باید همانگونه که غربیها با حجاب و خانمهای محجبه در خارج از کشور برخورد می کنند در داخل کشورمان با بدحجاب و شل حجابها برخورد کنیم وگرنه با هر قدم ما به عقب برداریم آنها یک قدم به جلو خواهند آمد زیرا نمی فهمند که اصلا حجاب برای چیست و چرا از جانب خداوند در سوره های نور و احزاب به آن اشاره شده و یکی از دلائل آن را هم خداوند در کلام خود بیان فرموده است که اگر زنان می خواهند از آزار و اذیت عده ای از مردان که در دلشان مرضی وجود دارد در امان بمانند حجاب خود را رعایت کنند. چه می شود کرد که عده ای نمی فهمند. بقول معروف کسی که خواب است می شود بیدارش کرد اما کسی که مثل این سه نفر خائن و هوا دارانشان خود را به خواب زده اند در حقشان کاری نمی شود کرد. انشاءالله خداوند همه را هر چه زودتر از خواب غفلت بیدار کند که بدانند برای چه به دنیا آمده اند و پس از مرگ به کجا خواهند رفت. واقعا جای تعجب است که اینها در فکر مرگ نیستند و با کمال بی شرمی سعی در خراب کردن کسانی دارند که تا چند وقت پیش خود را سینه چاک آنان نشان می دادند.